Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt valakinek olyan, hogy...

Volt valakinek olyan, hogy leesett a baba szívhangja több percre, mégis életben van a kicsi? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

nekünk leesett a szívhangja, és mire megcsászároztak már nem élt a baba. több percig kb 10 volt neki lent. 2x volt a nyakán a zsinór.

mi történhetett?



2012. okt. 6. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Borzasztó, ami veletek történt, és a gyász azon folyamatában vagy, amikor izzik a "MIÉRT????" benned/bennetek. Sajnos valószínű több tényező együttes hatása miatt történt, a szívhang leesése önmagában még nem ok arra, h a baba szíve megáll...nagyon nehéz erre ésszerű magyarázatot írni....:((

Nagyon sajnálom, és részvétem....

Nagyon sok erőt adjon az Élet (Isten, ha még hisztek benne) és ahhoz is, h egyszer újra merjetek szülők lenni!!!

2012. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is őszinte részvétem!Nálunk is ez volt,hogy a fiamnak a vajúdás alatt 2x esett le a szívhangja-70_re ment neki le.A szülésznő azonnal ordított a dokimnak,oldalra fordítottak-mert addig hanyadt feküdtem-és akkor normalizálódott a szívhang.A második leesésnél már toltak a műtöbe.Azonnal császármetszés volt.Szerencsére az epidurál már bent volt,nem vett időt igénybe.Istennek hála egészséges kisfiam született.
2012. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. A kicsi nem mozgott, így bementünk a kórházba, ctg-re tettek, és egyszer csak esett a szívhang... mire észbe kaptam műtöttek. A fiam nyakán is 2x volt a zsinór(szorosan)+megcsomózta, de mégis egészségesen született, csak nagyon vékonyka volt. Mondták is, hogy szerencsénk volt, és ha nem megyünk be és nem így történik akkor 100%, hogy meghal. Nem is mondták meg először, hogy mi történt pontosan(a férjemnek mindent elmondtak)a csecsemős nővérke közölte, hogy amikor mentem a fiamért, hogy "Ja a csoda gyerek, tudom-e, hogy ezt a gyerekek nem élik túl". Akkor ezen kiborultam, ma már csak örülök, hogy a fiam egészséges rosszcsont(3éves). Nagyon sajnálom, hogy nálatok így alakult, részvétem!
2012. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem mind két fiamnál leesett a szívhang elsőnél 60-ra nem tudom meddig és hányszor televolt a szülőszoba mind2 szülésemnél,mert már nem lett volna idő császára így mind2 szer kipréselték belőlem a babákat...

második babámmal nagyobb baj volt neki a nyakán és a lábán volt mikor nyomtam mindig vissza csuszot volt nulla is a szívhang...de valami Isteni segítséggel megszültem és majdnem azonnal fel sírt

2012. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem utolsó voltam...
2012. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!