Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg a férjem...

Mivel lepjem meg a férjem évfordulónkon?

Figyelt kérdés

2 hét múlva évfordulónk lesz a párommal. valami különlegessel szeretném meglepni. sajnos sok pénzt nem tudok ráfordítani, de valami igazán ötletes dolog kéne.

gondoltam, hogy valahova elmehetnénk, de a 4,5 hós babát sem akarom itthonhagyni sokat.


2009. aug. 5. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Én jól megleptem apát a 10. évfordulónkon, aznap született a második kisfiúnk! :)


És, ha nem mentek el otthonról, hanem megleped valamivel? Pl az én párom imádja a madártejet. Vagy valami finom sütit készítesz neki?

2009. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk is most lesz, én is törtem a fejem, aztán úgy döntöttünk, elmegyünk koncertre. Anyósom fog az akkor már 4 hós kisfiúnkra vigyázni. A koncert nem tart 2 óránál tovább, így nem is leszünk távol sokáig. :)
2009. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Az én férjem imádja a somlói galuskát. Mivel nekünk sincs most túl sok pénzünk (1. babánkat várjuk), ezért csináltam neki egy nagyon nagy tállal és raktam bele egy kettes számú gyertyát. Hamar készen volt és olcsó is. És nem is tudott róla. Mire kijött a fürdőből, a nappaliban égett a nagy adag tetején a gyertya!

Üdv: 35 heteske

2009. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Például hívd meg a legjobb barátnődet s szexeljetek hármasban.Szerintem ez bejön.
2009. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uhhh....utolsó ugye ezt nem komolyan írtad??????
2009. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3an? ez gáz.
2009. aug. 9. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!