Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit adnál egy használt...

Mennyit adnál egy használt fenyő rácsos ágyért + szivacs matrac + matracvédő lepedő?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
5000
2012. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tőlünk 10.000 Ft-ért vették meg.
2012. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es: milyen állapotú volt? Ez végülis szép, csak a fa rész van itt-ott megrágcsálva, de ez persze csak közelről látszik. A matracot én csináltattam bele, 2 gyerek használta, 1-1 évig, de azalatt is sokszor aludtak a rácsokon kívül :) Sose lett balesetes. Én az 5 ezret keveslem, 10 talán meg kicsit sok érte, nem? Bár egy matracvédő 2500 a bababoltban.
2012. okt. 12. 11:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen állapotban van!

Mi pl 20e-ért vettünk ifjúsági ággyá alakítható kiságyat, baldachinnal, baldachintartóval, 2 fejvédővel, kókuszmatraccal, pelenkázó komóddal, pelenkázó feltéttel.

2012. okt. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó állapotban volt. Tudták, hogy használt, bár az igazat megvallva alig aludt benne a fiam, mert nem szerette. Tehát csak pici baba koráig használtuk.
2012. okt. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A miénk sima kiságy, én nem akartam átalakíthatót (13 hónapos koruktól rendes heverőn alszanak), baldachinom se volt sose, fejvédőt se akartam, ilyenek nincsenek hozzá (porfogónak tartottam).
2012. okt. 12. 11:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem ebből hasznos csak a fenyő rácsos kiságy lenne. Szivacs matracot újat vennék, lepedőt szintén.

Szóval attól függ, milyen állapotban van a kiságy 5-8 e körül.

2012. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 3 éve 13 ezerért vettem egy szintén átalakítható fenyő ágyat, baldachinnal + állvánnyal, új matraccal, fejvédővel, kispárnával, takaróval. Szóval egy sima kiságyért nem adnék többet 5-6000 Forintnál, újat lehet venni 10ezerért, plusz a matracra azt írod, hogy 2 gyerek használta, így én biztos azt is kicserélném, még ha nem is lenne balesetes.

De azt írod, hogy 5000et kevesled, akkor hirdesd meg 7-8 ezerért. Hátha szerencséd lesz, és elviszik.

2012. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az ágyat kb. 4000 -ért gondoltam. A matracot végülis a a fiam használta 8 hónapot, a lány is kb. annyit, mert közben sokszor aludtak velem. Kifeküdni egy 3-8 kilós test nem igazán tudja. Szóval 2000-ret gondoltam a matracra. Asszem megpróbálom 7000-ért, vagy felteszem valahova 1 ft-ról, lesz ami lesz :) Köszi a válaszokat!
2012. okt. 12. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!