Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használt játékot vásárolnátok...

Használt játékot vásárolnátok gyerekeiteknek? Vagy kizárólag újat vesztek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Attol függ mekkora a gyermek, ha a játék moshato, netán fözhetö akkor igen. En is vettem használtat, alltalában fertötlenitös vizbe megáztattam öket és kész.
2012. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vásároltam. Rendszerint nagyobb értékű játékokat használtan, így a különbözetből tudok neki kisebbeket, újonnan. Nem csalódtam egyszer sem.
2012. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még nem vettem sosem használtat, de nem zárkózom el előle.
2012. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem a kedvenc játékom egy turkálóból vett maci volt, a mai napig megvan, a fotelomban ül. 20 éve megvan, és nem válnék meg tőle.

ha meg lehet tisztítani és nem hiányos, én is szívesen veszek majd használt játékot a gyerekeimnek. Az se sokkal másabb, mikor valakitől örököl a gyerek.

2012. okt. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,mi is vettünk nemrég a babának,le kell fertőtleníteni,és semmi baja nincs,miért ne?
2012. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyesen! Volt olyan, amit egyszerűen nem találtam meg üzletben, vagy csak horribilis áron, azt használtan vettem.
2012. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Barbie szerű babákat újonnan vettünk (azért a haján meglátszik, hogy használt, nehéz is tisztítani), de bármi mást szívesebben veszek használtan, mert a jó minőségű kibír néhány gyereket, viszont újonnan irreálisan drága.

Motorokat, bicókat, készségfejlesztőket, ágyra szerelhető zenélő forgót is vettem, sok minden mást is és eddig még nem bántam meg!

Nagyon sokat spóroltam vele, és a gyerekeim is hozzájutottak korszerű és jó minőségű játékokhoz.

2012. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hol veszitek a játékokat?
2012. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!