Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megrendelnétek ezeket az...

Megrendelnétek ezeket az életszerű babákat? Elképesztő.

Figyelt kérdés

Nos, találtam valamit, ami felett nem tudok napirendre térni. Ezek a babák /link lent/ teljesen valósak, olyanok, mint az újszülöttek, felnőtek játékai. Nagyon beteg ötlet 700 dollárért...

Én megértem, hogy valaki nagyon szeretne gyereket, de ez elképesztő. Akár a saját fiam is megrendelhetem újszülött gumibabában, hogy örökre ringathassam....

Uhhh.


[link]


2009. aug. 6. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Elég félelmetes! Futkos a hideg a hátamon. Durván hangzik, de nekem olyan, mintha kis halott babák lennének! Ijesztő!
2009. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd...akinek nem lehet gyereke vagy kifutott az idöböl,azok mindent megtesznek egy "babáért"

Egy dokumentum filmet is láttam ezekről.

2009. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is padlót fogtam. Ez van feltörekvőben lévő művészet Amerikában. Nézelődtem még egy csomó ilyen babát lehet rendelni. Könyv is van ilyen, hogyan gyártsunk újraszülető babákat címmel.

Ez durvább, mint egy horrorfilm.

2009. aug. 6. 23:00
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ez egyenesen ijesztő.

2009. aug. 6. 23:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Úr Isten! Ráz a hideg!
2009. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a második az tényleg ijesztő,de hasonló "műbabákon" gyakorolnak a csecsemőgondozók is!Szerintem ehhez ideális,megnézném azért magamnak!:)

De gyermek helyett...hát nem is tudom!

2009. aug. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
JJJJJJézusom....
2009. aug. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Biztosan nem rendelnék,számomra is ijesztő kicsit.Ha jól emlékszem,tavaly láttam az erről szóló dokumentumfilmet.

Több,idősebb-fiatalabb házaspár,de egyedülálló nő is vett magának ezekből a babákból,akiknek nem lehetett saját gyermekük.Megdöbbentő volt végignézni a filmet,sajnos már csak nyomokban emlékszem,de az a nyomasztó érzés bennem maradt ezzel kapcsolatban.

Másrészt-ha eltekintünk attól,hogy miért "születnek" ezek a babák- nagyon szépen ki vannak dolgozva a részleteik,valóban élethűek és jó kis kézügyességgel kell rendelkeznie a készítőjüknek.

A tévében látott történetben egyébként egy többgyermekes,fiatal,nagyon csinos csaj készítette ezeket a babákat.

2009. aug. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
én írtózom az ilyesmitől. Láttátok az AI - Mesterséges értelem c. filmet? Az jut róla eszembe. Utáltam az a filmet.
2009. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket már láttam én is. Szeritnem ez olyan hobbi lehet, mint a modellezés, hiszen végülis egy csecsemő-modell. Kicsit tényleg olyan, mint egy halott baba, én tuti nem tartanék ilyet a lakásomban, de akinek ez tetszik, az vegye megy nyugodtan, nem zavar vele senkit. Azon is gondolkodtam, hogy talán azok vesznek ilyet, akiknek nem lehet gyerekük... Mondjuk nem semmi meló lehet egy ilyet megcsinálni.
2009. aug. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!