Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tornacipőt vettél az...

Milyen tornacipőt vettél az alsós gyerekednek? Hogy lehet kijátszani a kötelező kínai fehér tornacipőt?

Figyelt kérdés

Az iskolában nálunk kötelező a fehér tornacipő. Már a harmadikat vettem az idén, mert az első mindkét lábát véresre törte, a másodiknak két hét alatt szétment a sarka, a harmadikra azt mondja, hogy kijár belőle a lába. Elég széles lába van a fiamnak, amúgy sem könnyű neki kényelmes cipőt venni.

Tudnátok ajánlani valami márkás cipőt, amivel átvágnám a sulit, fehér, vászon, de jó minőségű? Az sem baj, ha drágább, ennél drágább nem lehet, mint ez így eddig, ráadásul tönkre megy a gyerek lába.


2012. okt. 14. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Deichman, fehér Nike vagy Adidas sportcipő!?
2012. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Converse?
2012. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
decatlonban lehet fehér tornacipöt veni ,ami nem töri a lábat és nem is drága.
2012. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ava87 ***** válasza:

Én is Converse cipőre gondoltam, kinézetre épp olyan, mint a kínai tornacipő, csak persze jó minőségű. Én a sajátomat négy éve hordom, és még mindig semmi baja.

Na, ilyen: [link]

2012. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sportcipőt nem engedik, kifejezetten fehér vászon kell. Nem értem, mert ezek nem tartják a lábat, bokát, hát azért vettem neki eddig a siestákat, meg normális sportcipőket, hogy ne legyen lúdtalpas, most meg azt mondja a tanítónéni: A kínai szrt kell venni, az nem drága, és úgyis szétnyúzzuk." Na ja.


A Convers tartja a lábat? Kényelmes? Én is gondoltam rá, de valamelyik kérdésben olvastam, hogy ugyanolyan mint a többi, csak a márkát kell megfizetni.


Az a baj, hogy nagyon vidéken vagyunk, itt nem szaladhatok be a boltba, "csak úgy felpróbálni". Melyik áruházba érdemes keresni?

2012. okt. 15. 11:51
 6/8 ava87 ***** válasza:
100%

Gyerek méretben én még nem próbáltam a Converse cipőket, de a felnőtt verzió elég tartós, mondom, én négy éve gyepálom a sajátomat, de az már tényleg kapott már mindent, túrázást, fesztiválozást, volt olyan, hogy hónapokig nem viseltem mást, mert épp olyanom volt, és teljesen jól bírja, se szakadás nincs, se a talpa nem vékonyodott el, se leválni nem akart a gumi a vászonról, pedig tényleg nem lehet azt mondani, hogy én annyira vigyáznék rá.

Hogy a lábat tartja-e, arról nem igazán tudok nyilatkozni. Magasszárú, szóval nyilván valamennyire tartja, amennyire az iskolában kötelező kínai tornacipő is, már amelyiknek magas a szára. Ennél jobban szerintem vászoncipő nem tudja tartani.

2012. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekünk bokacipő kell, de köszönöm szépen a válaszodat, azt hiszem meg fogunk próbálni egyet. Remélem bejön.
2012. okt. 15. 16:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem fekete converse van, de nem a színe számít. Én is csak jókat tudok elmondani róla, sokat nyúzom, fesztiválok, nyári bulik, volt, hogy elázott nagy esőben... A baráti körben is sokan converse-imádók, mindneki nyúzza. Nemcsak boka (magasabb szárú) verzió van belőle, hanem a rövidebb, sima tornacipő fazon is. A fiad mégis csak a tornaórán fogja hordani, ami napi 1-1 óra, szerintem be fog válni nektek is, de persze meg kell próbálni. Én Bp-en lakom, itt a nagyobb bevásárlóközpontokban több helyen is árulják, nemcsak a Converse márkaboltokban, keress rá interneten, mi van hozzátok legközelebb.
2012. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!