Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy gyerekekkel foglalkozó...

Egy gyerekekkel foglalkozó orvos, egészségügyi dolgozó szerintetek milyen ruhát hordjon, ha nem kötelező a fehér köpeny?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 09:09
 1/4 anonim válasza:
Azért a bevett szokás az,hogy a saját civil ruhájukra ráveszik a fehér köpenyt.Ez általában a gyermekorvosi rendelőkben van így.Gyermekkórházakban,gyermekosztályokon egyre több a vidám mintás de alapból kék vagy fehér alapú öltözet.Láttam már fehér alapon maci mintás köpenyt,világoskék nadrág,fehér felsővel.Az öltözék skála nagy,egyre jobban elterjedt szokás(és szerintem nagyon is jó szokás)hogy a komor fehér öltözéktől eltérően a vidám de szolíd mintás ruha segíti a gyerekek gyógyulását ha másért nem is,de legalább jókedvük lesz tőle.
2011. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kórházról van szó, és én is azt tapasztalom, jobb, ha nem hófehérben vagyok, ez sokszor ijesztő a gyerekeknek. Csak nem tudom a szülők ezt mennyire értékelik.
2011. ápr. 15. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem bánják a szülők, persze, ha nem utcai ruhában vagy.
2011. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is egészségügyben dolgozom,bár nem gyereek között,de ezért is írtam,mert szakmabeliként ez a tapasztalat.Most már a műtőbe is színes,mintás maszkok és sapkák,kendők a divatosak.

Hogy a szülőknek ez mennyire tetszik?

Miért?Volt olyan szülő,aki felrótta ezt neked?

Szerintem egy normális lelkületű szülő nagyon örülne úgyszintén a feldobottabb öltözéknek,mert már a megjelenésed egy barátságosabb,közvetlenebb,kedvesebb képet ad.

Remélem hamarosan mindenhol vége lesz a régi generációk komor fehér öltözék,zöld falak,csempés várók korszakának:))

2011. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!