Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A tesiórákon a fiúk kötelező...

A tesiórákon a fiúk kötelező tornafelszerelésénél miért cserélték le a házirendekben a fehér atlétát pólóra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen baromi rossz a póló gyűrűzésnél pl meg bordásfalnál és sok más gyakorlatnál is.Több mozgásban akadályoz is.

Futásnál,labdajátékoknál meg totál beleizzadunk, kidörzsöli a vállunk ilyen melegben, mint most pláne. A házirend és a tanár pólót kér. Atléta sokkal kényelmesebb lenne osztálytársak szerint is, de a szabályok miatt hiába mondjuk...

Bátyám azt mondta,hogy mikor ő járt suliba (90-es évek) szinte mindenhol atléta volt de mára legtöbb helyen pólóra cserélték valamiért.


2011. máj. 27. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Már megint itt vagy? Leírom mégegyszer:


Milyen "házirend"? Fölveszel egy atlétát, és leb.asz a tanár, beír egy egyest, és parancsolja, hogy öltözzél át nagyon gyorsan? Nem tudom elképzelni.

2011. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Én mindig atlétát hordok nagyon nem izgat a házi rend meg a tanár "nyavalygása" ő inkább örül, hogy van valaki aki néha tesizik is és átöltözik persze.
2011. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A magyarázat többféle is lehet. Ha pl fiú-lány vegyes csoport van. Vagy csak mert ma már nem divat az atléta. Lehet hogy valami diákjogi dolog van mögötte...
2011. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Milyen "házirend"? "


Nálunk benne van a házirendben a tornafelszerelés,ennyi.De majd megfogadom amiket javasoltatok.Meglátjuk.


"Lehet,hogy valami diákjogi dolog van mögötte."


Miért változtatna ez a diákjogokon?

2011. máj. 29. 00:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát a fene nagy liberalizmusban a diáknak mindenhez van joga és elsősorban ilyen jellegű dolgok miatt gondolok a változtatás okára... Bár ilyen alapon ugye szabad lenne atlétát hordani...

Amúgy a mi házirendünkben is benne van h iskolai emblémás póló a kötelező, de semmi nagy botrány nincs, ha valaki nem abban jelenik meg...

2011. máj. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
32%

a poló sokkal jobb! Ha osztálytársaim lennél és felhoznád ezt a témát vennék egy atlétát, kitörölném a kutyám seggét vele, és a fejedbe húznám! AZT hordhatnád te divat*bu*zi.

azt a 45 percet nem bírod ki benne? puha gyerek

2011. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem ismerlek, de úgy tűnik, neked az önállóságod jóval közelebb van a 0-hoz, mint a félhez... Szerinted nem SZARJA LE mindenki, ha atlétát veszel föl?
2011. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"a poló sokkal jobb! Ha osztálytársaim lennél és felhoznád ezt a témát vennék egy atlétát, kitörölném a kutyám seggét vele, és a fejedbe húznám! AZT hordhatnád te divat*bu*zi.

azt a 45 percet nem bírod ki benne? puha gyerek"


Te pedig nem bírsz ki egy hozzászólást úgy, hogy nem esel neki agresszívan annak,aki kiír egy kérdést? Baromira nem értem ez miért dühít fel így,meg egyáltalán minek válaszolni ha csak így tudsz?Látszik,hogy nem érted miről van szó. Baromira nem akarok divatozni,nem is tudom és nem is érdekel,mi a divat.Ennyit a divatb...ságról...

Praktikum,ennyi. De kulturáltan hiába írok,mert agresszív támadás a válasz,hagyjuk....

A puhaságról meg annyit,hogy onnan látatlanban jól eldöntöd,hogy ki a puha.Végigdolgozom az órát rendesen,nem ellógva, és iskolán kívül is járok normálisan sportolni.Az élet többi területén sem lustulok el... Nem ismerheted az életem,de akkor meg minek könyvelsz el puha divatembernek látatlanul?Én sem fejtem meg az életed innen a gépen keresztül,mivel semmit sem tudok rólad. Még azt sem állítom,hogy agresszív vagy a fórumon kívül,de itt egy sima agresszív támadás jött,semmi más...

2011. máj. 29. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Attól még hülye vagy.


10:22

2011. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Végülis ne haragudj h ezt mondom de tényleg puhány lehetsz ha nem tudod magad eldönteni h mit vegyél fel tesi órán. Ez nem divat kérdés ebben igazad van. De én tesi tagozatos suliba járok és a tanárokat rohadtul nem érdeklik h miben tesizek csak járjak be órára. Engem meg az 5-ös foglalkoztat. Ennyi!! =)


18/L

2011. jún. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!