Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Novemberre kiírt kismamák ti...

Novemberre kiírt kismamák ti vesztek valamit karácsonyra a babának?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
dehogyis
2012. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Nekem tavaly november 30án született meg a kislányom, és én vettem. Nem nagy dolgot mondjuk, a tescoban egy csomó játék le volt értékelve, és megláttam 2000 ftért egy fp oroszlános csörgőt (ez az egyetlen fp játékunk:)) és azt megvettem a babának.

Hülyén éreztem volna magam, ha pont neki nem teszek semmit a fa alá.

Szereti a csörgőjét, nekem meg jó érzés ránézni, hiszen ez volt az első ajándéka:)el is teszem majd az emlékdobozába.

2012. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Én fogok venni neki valami kis apróságot. Láttam egy nagyon édes puha mackót, és szerintem egy kisbabának való karácsonyi puha könyvet is veszek. Én is gondoltam erre mostanában.
2012. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
én nem fogok.
2012. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Többek között azért, mert van egy 4 éves nagyfiam, s ő sem értené, a kistesónak miért nem hoz Jézuska ajándékot. Sőt görcsösen figyelek arra, hogy ugyanannyi csomag legyen nekik a fa alatt, még ha épp egy csörgő vagy rugdalózó is lesz a húgiéban. A párom szerint nem vagyok normális. :-)
2012. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Valami kis rongyi szerűséget.
2012. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én november 2-re vagyok kiírva.Karácsonyra lövetjük be a fülét és kap egy szép fülbevalót.Azon felül maximum egy kis csörgőt vagy rágókát.


38hkm

2012. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszönöm a válaszokat. Szerintem én is fogok neki venni valami kis apróságot, elvégre ő is a családhoz tartozik. Boldog babavárást és könnyű szülést. :)

2012. okt. 16. 19:10
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kispénzű anyuka vagyok, de vennék :) Pl. augusztusi lányomnak vettem egy puha babakönyvet meg valami ruhát, ami amúgyis kellett volna. Leginkább azért, hogy a fiam lássa, a pici is hozzánk tartozik. De anno neki is vettem, pedig októberi :)
2012. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az 5. válaszolóhoz.Nálunk is 4 éves a nagy(szintén fiú),a kicsi lány,és 2 hetes múlt...veszünk a picinek is valami jelképes dolgot.Ha nem így lenne,a nagy biztos megkérdezné,a kicsinek miért nem hozott semmit az angyalka?
2012. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!