Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikorra várható az első tgyás...

Mikorra várható az első tgyás utalása, ha a szülés várható időpontja előtt megszületett a baba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A szülési szabadságot kivettem a várható időpont előtt 28 nappal és 2 héttel előbb szültem, mint vártuk. A papírokat a munkáltatónál elintéztük már pár hete, a születési anyakönyvi kivonatot leadtuk náluk. Tudom, hogy a szülés várható időpontjánál előbb nem számíthatok az első utalásra, de kb. mikorra kalkuláljak?

#szülés #tgyás utalás
2012. okt. 18. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem küldték.Én okt.4.-re voltam kiírva,szeptember 7.-től igényeltem a TGYÁS-t.Végül szept. 28.-án született a baba,és az első TGYÁS-om is megérkezett,szept. 25.-én.Én múlt héten pénteken mentem el az születési anyakönyvi kivonatért,még aznap postáztam a másolatot+a nyilatkozatot(ajánlott elsőbbségiként)én biztos vagyok benne,hogy még ebben a hónapban megkapom a következő járandóságomat is.Sok függ attól is,hogy a munkáltatód mikor küldi el a papírjaidat.Én vállaltam,hogy mindent postázok(előtte táppénzen voltam)pont azért,hogy a munkáltatóm ne csücsüljön rajta.Nekem a táppénz utalás is havonta 2x jött,hó elején,és végén.
2012. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy budapesti vagyok.
2012. okt. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad velem, remélem nálam sem lesz fennakadás.
2012. okt. 18. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!