Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hová teszitek a picit, míg...

Hová teszitek a picit, míg zuhanyoztok? Főleg ahol már van egy nagytesó.

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 12:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nagytesó 2,5 éves.
2012. okt. 19. 12:30
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

a férjem játszik velük mert utánna nekik engedem a fürdővizet.


ha nincs itthon akkor kiságyába raktam mivel nem volt járókánk. v. játszószönyegre . hordozóba és bevittem magammal őket hogy szem elött legyenek.

2012. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
kis ágy,vagy beteszem a hordozoba es visszem magamal a furdobe
2012. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Vagy a kiságyban van, vagy ha nagyon muszáj, akkor be a hordozóba, és addig ott van velem. Úgyis csak 2perc az egész. Vagy tusolj akkor, mikor a kicsi alszik.
2012. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Kiságyba :) A nagytesó (3 év különbség) nagyon megbízható volt, nem bántotta, vigyázott is rá, szólt, ha a tesóval volt vmi.
2012. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Pihiszékben vagy hordozóban a fürdőszoba közepére tettem.

Kiságyba nem mertem, mert oda nekem ugyanúgy benyúlkált a 2 évesem (nekem csak 22 hó van köztük) bármennyire is okos értelmes azért sokszor akarta "megnyomkodni" megdöfködni a babát vagy a szemébe szájába nyúlni...és ezt a kiságyba benyúlva is simán megcsinálta volna...

2012. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Nagyobbik 3,5 éves, a kicsi 3 hónapos.

A nagyobb simán játszik a szobájában, szépen elvan, a kicsit a kiságyába teszem.

Általában megvárom, míg ők elalszanak.

2012. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
A kiságyában alszik a nagytesó meg az ő ágyában alszik. Általában akkor zuhanyzok, amikor ők már alszanak vagy amikor még nem ébredtek fel.
2012. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
6 os vagyok mi a fenéért lettem lepontozva amikor ugyanazt válaszoltam mint más??? Kérdésre leírtam nálunk hogy van, MI lepontozni való van ezen??? Legnagyobb öröme legyen a lepontozónak...
2012. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Általában akkor fürdök, amikor alszanak. Ha nem megy, akkor kiságy, járóka, vagy bejön velem a fürdőbe és addig ott játszik. (1éves, 3éves)
2012. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!