Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A nagytesó hiányát hogyan...

A nagytesó hiányát hogyan lehet átvészelni a kórházban töltött napok alatt? Már most rettentően hiányzik, pedig még itthon vagyok.

Figyelt kérdés
2 éves a fiam és eddig 1 éjszakánál nem töltött többet külön tőlem egyhuzamban és most legjobb esetben is 5 napot leszek bent, mert császároznak.
2011. szept. 26. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nehezen bírtam, majdnem 2 éves volt a nagyobb, mikor szültem. Iszonyatosan hiányzott!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:)

Hasonlóan érzek én is! Bármikor szülhetek és sokszor eszembe jut, mi lesz az én 20 hónapos kislányommal????? Igazából meg magam miatt "aggódom" mert hiányozni fog. Férjem azzal vigasztal, hogy úgyis el leszek foglalva az újszülött kisfiúnkkal, szoptatás, miegymás, nem lesz időm ilyenen agyalni. Valószínű igaza van :) Férjem, Anyum, Tesóm+unokaöcsém vigyáznak majd rá, felváltva, közösen, mindenhogyan, talán Apunak is lesz elég ideje unokázni. Szóval jó társaságban lesz, és tudom, hogy jól fogja magát érezni, de mégis... :) Úgyhogy megértelek!!!!! (nálunk az a nagy dilemma még, hogy jöjjön - e be a kórházba, vagy ne?????? egyikünk sem tudja, hogy lenne a helyes.....) Remélem, most is csak 3 napot kell bent lennem...

2011. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én mindenképp szeretném ha minden nap behoznák, egyrészt ki sem bírnám, másrészt szerintem neki is jobb ha látja, hogy anya jól van.
2011. szept. 26. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
2 éves és 1 hónapos volt a fiam amikor a kicsi született. Még naponta kétszer szopizott, így kellett otthon hagynom... én teljesen kétségbe estem, mi lesz, hogy fog elaludni, enni, meg egyebek... Megbeszéltük előre, így tudta mire számíthat. Ő itthon nem keresett, minden nap meglátogattak, meg is szoptattam :) látszólag nem viselte meg, de a négy nap alatt 1 évet tuti komolyodott... Mikor hazaértünk az első nap csak kerülgetett, nem hagyta magát felvenni, de utána mintha mi sem történt volna, visszazökkentünk a hétköznapokba. A kistesóra sem volt féltékeny egy pillanatig sem, bár az első volt, hogy beültettük egy fotelba és egy kispárnára fektetve a kezébe adtuk.
2011. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

22hónap van a gyerekeim között. Éjjel jött rám a szülés, az volt az első éjjel, hogy nem együtt aludtunk. Nagyon hiányzott, alig vártam, hogy másnap legyen, és lássuk egymást. Minden nap bejöttek apával látogatni minket, nagyon jó volt. Nem sírt, neki is jó volt, hogy látott, fogta, hogy nem hagytam el, majd megyek haza. Olyan aranyos volt.


De hogy a másik oldalt is nézzük, nekem lelkifurim volt a pici miatt. A nagynak jutott belőlem 22 hónap "csak-anya", hogy csak ketten vagyunk. A picinek nincs ilyen, hogy "csak-anya", csak az a pár nap, amíg a kórházban vagyunk. Fogd fel így, ha hazamentek, akkor már hárman lesztek (+apa), de most foglalkozz csak a picikéddel, neki csak ez a pár kórházi nap jut CSAK belőled!

2011. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!