Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy döntöttétek el, hogy...

Hogy döntöttétek el, hogy gyereket akartok vállalni a pároddal?

Figyelt kérdés
Ki kezdeményezte, hogy jött fel a téma? A beszélgetés után mennyi idő telt el amíg elkezdtetek próbálkozni? Hány évesek voltatok?
2012. okt. 21. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nálunk nem egyik napról a másikra jött, előtte volt 3 év tudatos családtervezés, ami a ház vásárlás, jó, bejelnetett munkahely, stb...
2012. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:) Kapcsolatunk elején eldöntöttük,(én 26,ő 27)mert éreztük hogy végre ez az "igazi"mindkettőnknek.De mi is tudatosan készültünk a leendő gyerekeinkre és először az optimális feltételeket teremtettük meg. 3év után összeházasodtunk,és rá egy év múlva engedtünk zöld utat a babának.:)A férjem kezdte mondani hogy szerinte itt az idő :D (akkor én 31,ő 32volt)Azóta már kistestvér is van!
2012. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

25éves voltam a párom 29 mikor megismerkedtünk. 1év után összeköltöztünk(220km költöztünk el).

Mindketten dolgoztunk,vettünk egy kis lakást,megvolt az időm a gyedhez,így jöhetett a baba. Nekem ezek fontosak voltak,ezek nélkül nem mertem volna gyereket vállalni!

Mindketten nagyon szerettünk volna már gyereket,konkrétan nem kezdeményezte egyikünk sem csak jött magától!:) Nem védekeztünk,és összejött.

30évesen szültem most 2,5éves a kislányunk,és dolgozunk a 2.babán.:-)

2012. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kapcsolatunk elején úgy nézett ki a dolog,hogy lehet hogy terhes vagyok,de csak késett 3 hetet,a teszt negatív lett. Ekkor Ő 25 volt,és azt mondta,hogy kár,szeretne gyermeket,így a következő pé-kor direktbe gyúrtunk :-) Ekkor 2-3 hónap híján 20 voltam. Azonnal össze is jött a mi kis Törpillánk :-)

A kis Pihe-Puha Plüssmackónk pedig úgy lett,hogy a gyógyszerszünetben lett egy nem tervezett terhesség,ami spontánnal végződött. Nem tudtam bele nyugodni,és csak kijelentettem,hogy a következő nyáron szeretnék nagy pocakkal járni! Vártunk fél évet és a kövi nyár közepén született meg a 2. gyermekünk. :-)

A mi kis Banditánk pedig : úgy szeretnék még egy gyerkőcöt! Kellett egy kis győzködés,kb 1-2 hónap,mire "egye-fene" :-)


Üdv: 3 lányos,24hkm

2012. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát... sétálgattunk egy esős húsvét hétfőn, aztán úgy döntöttünk, belevágunk... az elhatározás után két órával. :) Harmincasok. :)
2012. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alapbetegségeim vannak. A doki megmondta nekünk, hogy 33 előtt muszáj szülnöm, ha akarunk gyereket.

Fél év feltuningolás és gyógyszerek átállítása részemről. Aztán mikor megkaptuk a zöld jelzést az orvostól, akkor nekiláttunk. Rögtön az első hónapban össze is jött a hercegnő. :) Én 31, férjem 32 éves volt akkor.


Nagyon nehéz volt az egész várandósság, a szülés 32 voltam, a babakor, de már 3 éves elmúlt a kisasszony. Nem lehet több gyerekem...és a férjem a legtökéletesebb apa a világon. Nélküle nem tudtam volna felépülni, rengeteget foglalkozott és foglalkozik most is a gyerkőccel.

2012. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!