Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mikor jött meg a...

Nektek mikor jött meg a menstruációtok a szülést követően?

Figyelt kérdés
16 hónapja szültem, még mindig nem jött meg, bár szoptatok, terhes nem vagyok, van peteérésem is. Miért nem jön meg?

2012. okt. 24. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nekem juli augusztus és szeptemberbe megjött és most meg nem. Azt mondták normális.
2012. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5 hónappal szülés után(császár),és sajnos csak 3hónapig tudtam szoptatni.
2012. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Napra pontosan 9 hónappal a szülés után. Még mindig szoptatok egyébként.

Hát ha van pé-d akkor meg is kéne jönnie. Szerintem emiatt én nem gondolnám hogy lenne pé-d.

2012. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4 hónappal szülés után, 11hónapig szoptattam.
2012. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 hónapig szoptattam, rá 2 hétre meg is jött.
2012. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért valószínűsítem, hogy peteérésem van, mert szabályosan 30 naponta erős fájdalommal járó, napokig tartó ovulációm van. Ezért nem is értem miért nincs menstruációm.
2012. okt. 25. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig szerintem ha nincs menszesz, nincs ovuláció sem. De kérdezz meg ehy orvost. Az hogy nem jött még meg egyébként normális, hiszen szoptatsz.
2012. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Szuper, hogy Rád találtam, mert én is azért jöttem, hogy ezt megkérdezzem.

11 hónapos a bébi, és még semmi.. illetve érzek néha görcsöket, de rendszert nem véltem felfedezni benne.

Azt hittem, hogy ez tök abnormális, mármint a 11 hónap (10 és fél), mert szopizik ugyan, de keveset.

Harmadik baba, az első kettőnél szerintem ennél sokkal hamarabb jött meg, de már nem emlékszem.

Akkor várakozzunk tovább.. :-)

2012. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A baba születése után 4 hónappal megjött és azóta rendszeresen 28 napra beállt a ciklusom. Most 10 hónapos a babám és még mindig szoptatom...
2014. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!