Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen juttatásokat kaphatok...

Milyen juttatásokat kaphatok szülést követően, ha 5 év egyetemi tanulmány után, januárban kaptam meg a diplomám és nincs fix jövedelmem? Értékesítésből van közel 200eFt jövedelmem azóta összesen, semmi egyéb. November közepére vagyok kiírva!

Figyelt kérdés
Mi az a min jövedelem ami kellene ahhoz hogy járjon Gyed/gyes, szülési tám., családi pótlék? A TB-m az rendezett folyamatosan!
2012. ápr. 26. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Családi pótlék alanyi jogon jár. 12.200, ha van férjed, és egy gyereked lesz.

Ha nem dolgoztál, akkor gyes jár, ami kb 25 ezer forint.

2012. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jár a családi és a GYES.
2012. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a családi pótlék és a GYES alanyi jogon jár mindenkinek (összesen kb. 38 ezer Ft), ezen kívül pedig szülés után kapsz egyszeri anyasági támogatást, ami 64 ezer Ft (ennek feltétele, hogy legalább 4 alkalommal megjelenj a terhesgondozáson).
2012. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előttem jól leírták, arra még nem válaszoltak, hogy mennyi jövedelem kell.

a gyedhez nem jövedelem összeg kell hanem bejelentett munkaviszony, min. 180 nap...

2012. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a gyors választ! Sokat segítettetek vele!
2012. ápr. 27. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!