Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyike (ke) t használjam...

Melyike (ke) t használjam idegbaj ellen?

Figyelt kérdés
Magne B6, Sedatif PC, esetleg Valeriana relax. Mennyi idő múlva várható eredmény ?
2012. okt. 25. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
A Valeriana nem rossz, de inkább ajánlom a futást, zenehallgatást, barátnőket, gyógyfürdőt, borozgatást:)
2012. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Relaxacios technika:) Mi okozza az ideg bajt?
2012. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sedacur forte, minden este lefekvéskor 2 szemet beveszel. Egyrészt úgy alszol mint a bunda, és kipihenten, nyugodtan ébredsz.

Ezenkívül javaslom a Kalium Phosphoriucm Schüssler-sót, napi 5*1-et, 1 héten keresztül. Utána pedig amikor érzed, hogy borulni készül a bili, bekapsz egyet.

2012. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. köszi, addig vigyázol a gyerekeimre ? :)


2. kimerítő 2 kicsivel itthon, segítség nélkül. Apjuk hajnalban indul, este jön, rokonok nagyon messze, barátok vagy dolgoznak, vagy hasonló cipőben.

2012. okt. 25. 11:39
 5/8 A kérdező kommentje:
3. köszönöm, ilyen még volt is itthon, csak nem tudtam, hogy nyugtató hatása is van, köszönöm!
2012. okt. 25. 11:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Mármint a Schüssler só.
2012. okt. 25. 11:41
 7/8 gabszem ***** válasza:
Attól is függ hogy milyen szintű az idegesség. Én nem tudtam aludni, de nekem a fentiek közül egyik se segített. Mindenesetre szedj magnéziumot + b6 vitamint, sétáljatok a gyerekekkel.
2012. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Javaslok egy levél Xanaxot. A PC nem valami szedatív.
2012. okt. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!