Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik oltattak H1N1 ellen...

Akik oltattak H1N1 ellen gyereket, azok ezt olvasták? Új vakcina volt rejtett veszélyekkel.

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 14. 07:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
46%

Csak az idióták oltották be magukat azzal a szarral.

Akkora kamu volt, z nem igaz...

2012. júl. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Mi nem oltattunk,pedig épp az első hullámnál voltam terhes,pontosan ilyenek miatt mondtam nemet.

Sajnálom!

2012. júl. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Ismerősöm a gyógyszergyárba dolgozik,ahol tárolták.A vezetőség még szavatosság időt sem tudott róla mondani,vagy hogy egyáltalán akkor most mi van vele.Tele volt a raktár,amikor a média azt mondta,hogy fogytán van,sőt elfogyott az oltóanyag.Mérgezni akartak bennünket,csak nem jött be a számításuk,nagyon sokan nem estek be ennek a nagy kamunak és alig tudták továbbadni a spanyoloknak.Eredményeket kellett mutatni a kormány felé,hogy a megvásárolt méreg,amire beruháztak,elfogy.Spanyolokat etették meg vele,hogy de mennyire hasznos.

Nagyon sajnálom,hogy áldozatul estél ez e fajta átverésnek.

2012. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Már a betegtájékoztatója is sokat elárul.

Ti. a mellékhatások tekintetében a statisztika azt sugallja, mintha már több 10 ezer ember évek óta szúrná magát az anyaggal, ehhez képest az állítólagos járvány kitörését követő pár hónapon belül piacra került a vakcina.


Szóval kijött hirtelen egy olyan "szuri"a piacra, amit nem is volt idő tesztelni ( nemhogy emberen, de megkockáztatom hogy még patkányokon sem), és elhitették mindenkivel, hogy ez a csodaszer majd megvéd attól, hogy meghalj. Mellékhatás? Ugyan már. Örülj, hogy nem dobod fel a talpadat, mit neked egy kis autoimmun idegbetegség:)


Személyes véleményem, hogy itt nálunk ( de lehet hogy a tengerentúlon is) nem volt járvány.

Viszont jó bizniszt szagoltak meg egy ilyen hisztériában ( ami nem jött be teljesen). Milyen érdekes, hogy a "világméretű járvány" hipp-hopp egyik napról a másikra eltűnt a kevés beoltott ember ellenére is. Hm. Ismerve a többi világméretű járvány lefolyását (pl. pestis), ez vajh' hogyhogy ilyen kíméletes volt?


Figyeljetek, mert most készítik elő az UV sugárzás elleni vakcinát ( minden nap hallod, hogy ne menj napra 11 és 15 között, mert meghalsz bőrrákban). Jövőre majd UVN1 járvány lesz, újabb csodaszerrel.

2012. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk a cég megvett egy csomó oltóanyagot, én is kaptam belőle. Hát olyan beteg voltam utána, mint még soha életemben és szerencsére azóta sem! Akkor határoztam el, hogy soha többé semmi ilyesmit. Nagyon durva volt, 2 napig szinte nem is voltam magamnál a láztól, utána pedig olyan gennyes hólyagokkal volt tele a torkom, hogy a víz is marta.

Remélem, hogy a kislányomat nem fogja érinteni ebből semmi, a következő évben született. Többé nem hiszek az "agymosásnak" :(.

2012. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Mi oltattunk. A gyerek szinte soha nem beteg, nátha 1 napig tart. Full taknyos, beteg gyerekekkel van, játszik, mégsem kapja el.

3,5éves

Én is oltattam, azóta született egy kistestvér is. Egyikünknek sincs baja, elsőre megfogant, ő sem beteges, 1,5 éves most.


A fél játszótér, ismerős gyerekek folyton betegek, az én két gyerekem 2 napig volt télen lázas és ennyi. Én sem és a párom sem vagyunk beteges fajták. Hm.....

2012. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Én is akkor voltam terhes, amikor először bejött a H1N1. Mivel több kismama kórházba került ill. sajnos meghalt, felmerült bennünk, hogy beoltatom magam. A dr.nőm finoman rávezetett arra, amire én is gondoltam, és így nem oltattam. Hála az égnek.
2012. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi minden évben oltatunk (egész család), és semmi bajunk.

2012. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
56%

Előttem lévő!

Mi meg évek óta szarunk egy jó nagyot az oltásokra és mi is jól vagyunk!:)

2012. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

... és akkor ez megint mi, ha nem pánikkeltés?

Én beoltattam magam akkor, és még mindig itt vagyok épen, egészségesen. Azóta született még egy gyermekem, akinek szintén semmi baja.

2012. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!