Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akarnak még most is...

Miért akarnak még most is sokan inkább fiúgyereket?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

az én ismerősi körömre pont ennek az ellenkezője igaz. Mindenki kislányt szeretett volna, de fiú lett. Eleinte én is mindenképpen lányt szerettem volna, de aztán kiderült hogy fiú. Ma már 9 hónapos, és egy lányért sem cserélném el. Reméljük a köv. lány. De ha fiú az sem gond. :)

Viszont ezen az oldalon eég sokat olvasom, hogy rengeteg nőnek nem sikerül, vagy csak nagy nehezen, szerintem ők úgy vannak vele, mindegy a neme, csak végre sikerüljön!

2009. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Mit jelent, hogy "még most is"? Miért baj, ha valaki fiút szeretne?

Én mindig kisfiúról ábrándoztam és bár mindenki körülöttem lányt szeretett volna (párom, anya, stb.) nagyon megörültem mikor az UH-n belógatta a kukacát... :D Már lassan 1 éves a fiam, mindenki imádja és a párom is azt mondja, hogy ez így jó, hogy fiú lett! Nem cserélnénk mi sem semmi pénzért lányra. Remélem azért a következő lány lesz, hogy legyen egy olyan is. :)

2009. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tudtam eldönteni,hogy fiút v. lányt szeretnék-e?A párom lányt szeretett volna és lányunk is van 9 hónapos.Ő azt mondta, mielőtt megszületett(meg azóta is),hogy nem tud elképzelni magának 1 kisfiút.Ez csak azért volt érdekes számomra,mert a párom szerintem elég férfias.Mind kinézetre mind pedig hobbi ügyileg.Pl.barkácsol,hi-fi-hez erősítőt csinál(autóba is),hangfalat épít stb.Ja,amúgy meg tűzvédelemmel foglalkozik,ami úgyancsak nem unisex munka.
2009. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Elsőre fiút szerettünk volna. A párom nagyon fiút várt, én pedig úgy gondoltam a fiúcska majd terelgeti,és vigyáz a kishugára:)

Lányunk született elsőre. Imádjuk mindannyian, olyan eleven hogy felár 5 fiúval!

Apucinak sem jelentett semmiféle csalódást mikor megtudta hogy kiscsaj lesz. A következő azért jó lenne ha fiú lenne, de ha lány lesz akkor is örülünk. Ahogy apucit ismerem, ezek a lányok fognak focizni, és motorozi is:)

2009. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

én azért szeretnék kisfiút, mert a kisöcsém és köztem 13 év korkülönbség van, ímg anyu főzött, mosott, takarított, mindog én vigyáztam az öcsire, megszoktam, milyen egy fiúval, el sem tudnám képzelni, milyen lehet lányt nevelni. De a doki bácsi a 12 heti uh-n azt mondta, nem lát fütyit, így kezdem magam felkészíteni lelkileg arra, hogy lány lesz. Persze annak is örülök, azt sem cserélném el, de titokban fiút remélek...


Különben meg meglehetősen önző vagyok, és pár év múlva jobban fogok neki örülni, ha egy csomó pasi ugrál körülötem, mintha lenne „konkurenciám”. Három gyereket szeretnék, az se baj, ha mindhárom fiú lesz.

2009. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Én lányt akartam már gyerek korom óta. Fiam lett elsőre, de 7 év mulva megszületett a lányom, aki most 11 hónapos. Az első pár hónapban, mikor kibontottam a pelenkát, mindig elérzékenyültem, hogy végre nem kukac figyel benne :)
2009. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!