Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A betöltött 40. hét után a...

A betöltött 40. hét után a magzatvízvizsgálat milyen, mit csinálnak, fáj?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan mint a rákszűrés.
2012. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egy műszert vezetnek fel hüvelyen keresztül, hogy megnézzék a magzatvíz színét. Nem éppen kellemes dolog.
2012. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ez valakinek beindítja a szülést?
2012. okt. 29. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Nekem másnap megindult, de már 40+5 hétnél voltam, tehát jól jött:D

2012. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én péntekre vagyok kiírva,ha addig nem jön akkor kell mennem.Nagyon-nagyon reménykedek abban,hogy péntekig megszületik.Első baba és szeretnék túl lenni rajt,nem szeretném túlhordani,mert így is nagynak mondják.
2012. okt. 29. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, semmit nem éreztem. 12 alkalommal csinálták, egyik sem indította meg a szülést.
2012. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha kicsit kinyílt már a méhszájad, akkor nem fog fájni. Mindkét terhességemnél nézték, több alkalommal is, mert mindkettőt túlhordtam. Olyan volt, mint egy sima vizsgálat. Nem épp a világ legkellemesebb dolga (ahogy a sima vizsgálat sem), de nem fájt egyáltalán, pedig én is féltem tőle.
2012. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!