Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha később a...

Mit szólnátok, ha később a gyermeketek ovijába, bölcsijébe egy Bartha Zsolt (lehet hogy csak 2. név lenne a Zsolt) járna? Nagyon furán néznétek a szülőkre?

Figyelt kérdés

Párom Bartha és tetszik nekünk a Zsolt. A Lányunk Zsófia(neki szintén a 2.neve.) Kicsit köze van a BK-hoz,de nem nagyon.

Barátok közt miatt kérdezem,mert ugye ott a fő"gonosz" a Bartha Zsolt. Egyébként a Péter tetszene nekünk első névnek,de még messze a szülés:)


2012. nov. 2. 21:57
1 2
 1/16 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy mindenki nézi a BK-t,pl én azt sem tudom ő kicsoda:) A név az szép.Jól hangzik együtt.
2012. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mosolyogtam a kérdésen, szerintem nem számít a BK
2012. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen hülye kérdést! Kit érdekel, hogy milyen sorozat megy a tv-ben. Eszembe sem jutna. Nem néznének furcsán a szülőkre.
2012. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy munkatársam, akinek B.Zs. a neve, huszonéves srác. Senki nem néz rá furán.
2012. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én maximálisan a 22.02-es válaszolóval értek egyet.Kit érdekelnek a hülye sorozatok?Ha nektek ez tetszik és még szépen is cseng,akkor??Nekem pl. totál nem esett le mi a kérdés lényege,csak jópár olvasásra.

Még ha valamilyen ostoba, brazil szappanopera hősének a nevéről volna szó...de így??!!

Nagyon is szép név!

2012. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is nézem a BK-t, de elsőre le sem esett miért kérdezed.

Simán adnám a Zsolt nevet. És ha jobban belegondolok ,lehet, hogy mire oviba megy, a Bartha Zsolt már nem is lesz BK szereplő.

Az én fiam a Botond nevet kapta, már 4 éves is elmúlt. Akkoriban többször megkérdezték, hogy a sorozat alapján választottuk-e a nevét. Nem, nem az alapján. Nekünk ez tetszett és kész.

2012. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy Jockey Ewingra talán felkapnám a fejem, de a Bartha Zsolt elég köznapi, biztos nem gondolnék semmit. Igaz, én már régen nem nézem a BK-t.
2012. nov. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Megnyugtattatok!Mert szerintük szép lenne nagyon. Első névnek mi lenne jó mellé szerintetek? Egyébként A Zsófi lányunkat többször kérdezék már hogy most ő a Bartha (Szentmihályi) Zsófi miatt lett-e az.. Részben végülis igen:) Nem tudom emlékeztek-e rá amikor az esküvő volt és gondolkodott hogy felvegye-e a Zsolt nevét.. S mi is ugye ültünk a tv elött(kb 6hós pocakosan:D) s amikor mondta a Zsófi hogy BArtha Zsófia vagy Szentmihályi Bartha Zsófia vagy mi legyen a neve akkorát rugott a hasamba hogy hu... :D Igy lett a neve Zsófi is:) S sokkal jobban illik rá mint az első neve:)
2012. nov. 3. 11:55
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek a Bence név hogy passzol a ZSolt név mellé?
2012. dec. 11. 15:35
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy néznék furán, se a Bartha se a Zsolt nem egy ritka név úgyhogy szerintem jópár ember szaladgál ilyen névvel.

Ha már BK nál tartunk nekem van Berényi András ismerősöm de nem húzok egyenlőséget a filmbeli béna karakter (elnézést aki szereti) meg közte:DD

2012. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!