Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A barátok köztből a Bartha...

A barátok köztből a Bartha Zsolt ( Rékasi Károly) hány cm, és kb. hány kg körül van?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 15:18
 1/6 dirtboy ***** válasza:
100%
ha jól tudom 180cm és a súlyát nem tudom.
2012. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
74%

basszus de jó vagyok 10márodperc sem volt,kár hogy neked nem ment.

[link]

2012. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TOMAtm ***** válasza:
85%
még pár évvel ezelőtt(olyan 5-6) találkoztam vele egy plázában,elég jól kiszteroidozta magát,tipikus omnafeje megvolt :) azóta már lesoványodott rendesen,de azért korához képest nem rossz.mondjuk ő színész,a testével(is) keresi a kenyerét.
2012. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
rá volt írva hogy szteroid, vagy mi?
2012. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TOMAtm ***** válasza:
82%
nem volt ráírva csak tudom h milyen az mert én is szedtem ezt azt régebben.a vízvisszatartástól megpuffad az ember.
2012. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
persze lehet, de én utálom mikor rásütnek mindenkire mindenféle koxxos dumát... én pl. tudom hogy még csak ki sem próbáltam soha, naturál több mint 8 év van mögöttem, mégis még a közelemben lévő emberek közül is terjesztették rólam hogy ezt meg azt szúrom, holott csak jól csináltam mindent...
2012. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!