Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha később a...

Mit szólnátok, ha később a gyermeketek ovijába, bölcsijébe egy Bartha Zsolt (lehet hogy csak 2. név lenne a Zsolt) járna? Nagyon furán néznétek a szülőkre?

Figyelt kérdés

Párom Bartha és tetszik nekünk a Zsolt. A Lányunk Zsófia(neki szintén a 2.neve.) Kicsit köze van a BK-hoz,de nem nagyon.

Barátok közt miatt kérdezem,mert ugye ott a fő"gonosz" a Bartha Zsolt. Egyébként a Péter tetszene nekünk első névnek,de még messze a szülés:)


2012. nov. 2. 21:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
én furán nézek rád. kicsit ovoda szint de ti tudjátok. mivel a két szereplő a sorozatban házas sztemn elég gáz névválasztás
2012. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
hát én nem nézem a sorozatot de mivel minden tele van azzal a sorozattal kivételesen tudom ki az,de nem hinném,hogy bárkit érdekelne miért az a gyerek neve,akkor néznek nagyot ha valakit Számörnek,Dzsesszikának,Vanesszának,Kevinnek,Brandonnak hívnak
2012. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Vennék golyóálló járókát.

- Pénz és Sárm

2012. dec. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Végülis Bence Péter lett a kicsi.s nem is illik rá a Zsolt 😊.
2014. okt. 21. 10:41
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt mondod messze a szüles de mire ovis lesz lehet nem is lesz nagy divat
2018. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Már középsos nagyfiú azóta. Bence Péter lett végül a neve.
2018. jan. 15. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!