Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felébred a mama a gyereksírásr...

Felébred a mama a gyereksírásra, ha cukorbeteg?

Figyelt kérdés
Már elmúlt egy éves a kislányom. A mamája cukorbeteg és mesélte, hogy egyszer beadta magának az inzulinját, elaludt, és fel sem kelt másnap reggelig. Mintha kiütötték volna. Az inzulinnak van ilyen hatása? Még nem aludt ott a gyerkőc, mert félek, hogy mi van ha nem kel fel a sírására. Túlaggódom?
2009. aug. 12. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem nem aggódod túl, mert bármi t9rténhet az éjszaka a babával. Azt esetleg nem lehetne megoldani, hogy a mamával egy szobában aludjon?

Én nem vagyok híve az közös ágyban alvásnak, de ez esetben ez is lehet egy megoldás.

2009. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindig egyedül alszik a picúr, nem hiszem, hogy a mamával együtt tudna aludni. Csak olyan kellemetlen a dolog, mert a másik mamánál meg már aludt párszor.
2009. aug. 12. 11:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az inzulintól volt, hogy nagyon bealudt a mama. Inkább attól, hogy nem evett eleget inzulin után és leesett a cukra. Attól lehet aluszékony. De ha ott alszik a kisunoka akkor biztos oda fog figyelni az ilyesmire. De ha nagyon ingadozik a cukra, össze-vissza eszik és gyakran vannak rosszullétei, akkor inkább ne hagyjátok nála a picit.
2009. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!