Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiú akivel mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú akivel mostanában találkozgatok barbie babához hasonlít de tudom, hogy nem rossz értelemben csak érdekes:D Kíváncsi vagyok, hogy mások mit értenének azon ha a lányt aki tetszik Barbie-hoz hasonlítaná?

Figyelt kérdés
itt egy aminél Barbie-hoz hasonlított: Mondtam neki ,hogy készítek róla voodoo babát erre ő azt mondta oké de akkor ő is csak neki elég elmenni boltba venni egy Barbie babát és már meg is van..:D Fiúk ti mikor hasonlítanátok egy lányt Barbie-hoz? Gondolom ez is különböző
2010. júl. 9. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy lányt akkor hasonlítanak egy barbie babához, ha az csinos, szőke, kék szemű. Szerintem.


Anne

2010. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen szerintem is különböző

én akkor hasonlítanék egy lányt barbihoz ha ilyen kis pics@ lenne aki azt hiszi magáról, h ő a legjobb nő a világon...

de ez az én véleményem :) ettől a barátod lehet, h maximálisan jó értelemben használja

vagy tényleg tökéletes vagy a szemében

ki tudja ;)

20 F

2010. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mért csinálnál te woodoo babát? xP... na mindegy

amúgy akkor hasonlítanak valakit barbie-hoz, ha nagyon jó alakja van, vékony dereka, szép az arca a szemei és szőkés.

2010. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
persze ,hogy jó értelemben használja ebben biztos vagyok mert akkor nem szeretne velem találkozgatni meg nem udvarolna
2010. júl. 9. 10:20
 5/7 A kérdező kommentje:
hááát mert folyton azt mondja ,hogy gonosz vagyok és mondtam neki oké akkor csinálok egy voodoo babát:D amúgyis bejönnek :P
2010. júl. 9. 10:20
 6/7 A kérdező kommentje:
az a baja ,hogy ő kezdeményez csak én meg félénk vagyok :S
2010. júl. 9. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Számomra negatív csengése van, ha egy fiú lebarbiebabáz egy lányt. De persze lehet, hogy van aki bóknak szánja.
2010. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!