Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes venni pihenőszéket a...

Érdemes venni pihenőszéket a babának?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy pihenőszéket a babómnak. Szerintetek érdemes. Ilyet szeretnék: [link]

Esetleg van vkinek hasonló vagy ugyanilyen? Vélemények?


2009. aug. 12. 13:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%

Csak pár hónapig használható egy pihenőszék. Amikor már kúszik, ül, forog, nem fog megmaradni benne a baba.

Szerintem jó amúgy :)

2009. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

éedemes. születésétől kezdve kb. 9-10 kilós koráig használható. mi is sokáig használtuk.

speciel, amit belinkeltél, nekem nem tetszik, vannak ennél szebbek is.

2009. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes. mi olyat vettünk ami később is használható. Igy most is szivesen ücsörög benne a 15 hónapos lányom. Teljesen függőlegesbe is állitható, igy olyan, mint egy kisszék.


[link]

2009. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Akkor szerintem megrendelem.

Esteleg használ vki ilyet? Vagy ilyen márkájút?

2009. aug. 12. 16:04
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem volt pihiszék, a babkocsiba tettük és "ült melletünk" vagy feküdt, ha a konyhába főztem magam mellé toltam, a nagyihoz is átvittük és mindig velünk volt.

Vacsinál is az asztal mellé raktuk.

Szóval mással is megoldható, nem kell feltétlenül pihenőszék.

2009. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Értem. De így a kényelem szempontjából gondoltam, meg azért kevesebb helyet is foglal:-) Nekünk a babakocsi az az előszobában van és abban általában ha szép az idő akkor kint alszik a teraszon. Szóval a babakocsi nekünk más célt szolgál ebből a szempontból, meg a konyha is csak annyi épp hogy megfőzök benne kényelmesen, meg megebédelünk kényelmesen...szóval oda a babakocsit nem tudnám elképzelni meg akkor már nem lenne hely sem. Nem kicsi a konyha de nem is nagy. Épp jó. De egy pihiszék az elférne még, meg azt tudnám vinni mindenhova. Ezért gondoltam.
2009. aug. 16. 20:47
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van ( [link] Kb. három hónapos korától hat hónapos koráig megmentette az életem, azóta viszont nem marad benne. De talán később még újra megszereti, mert hintaszékként is használható. Pici a lakásunk, úgyh' babakocsival nem lehetett beállni például a konyhába, fürdőszobába, a hordozó meg nem ilyen kényelmes és érdekes, ezért vettük meg.
2009. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van pihenőszékünk, olyan, ami 18 kg-ig használható. Azért vettük meg, mert anno a nagyobbik lányom az autós babahordozóban nagyon szeretett aludni, és ezért állandóan a lakásban kellett tartanunk, nem hagyhattuk a kocsiban. Ezért a kicsinek vettünk pihenőszéket, nagyon jó, le tudom tenni a földre, a gyerkőcöt bele, és bárhova tudom vinni a lakásban. A miénk rezgetős is, így kicsit ringatja is.

Itt meg is tudod nézni

[link]

2009. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

20:38 vagyok

Leírtam, hogy mi hogy csináltuk, ha lett volna pénzem én is vettem volna széket neki, de így maradt a babakocsi, nagy a konyhám és tényleg bevált nálunk.

A nagyobbik fiam készített alufóliából fényes csillogó bábokat és fellógattuk a kicsinek a babakocsira.

Olyan édesek, mindegy miben fekszenek.:)


Jó babázást mindenkinek!

2009. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem 17000-ért felesleges venni,vegyél használtat olcsóbban,megéri!!Én is használtan vettem ,és majndem annyiért el tudtam adni mikor már nem kellett!!!!

2009. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!