Mi ennek a menete?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, de "kénytelen" leszek a SOTE I-ben szülni (a védőnőm oda irányított) mert ikrekkel vagyok várandós, és nagyon nem ajánlja a helyi megyei kórházat.


Az lenne a kérdésem, (mivel még nincs konkrét orvosom) hogy csak odaállítok a terhes ambulanciára (időpontot kérve) és akkor onnan elirányítanak ide-oda? Vagy nézzek először orvost, és vele beszéljem meg ezeket?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. nov. 6. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A SOTE I. szakmailag a legprofibb hely, az újszülött-intenzív is a legjobban felszerelt, ha bármi komplikáció adódna.

Másrészről viszont mértetéből adódóan olyan mint egy vágóhíd. Tök személytelen, a csecsemőosztály egy tragédia, futószalagon végeznek mindent.

Úgyhogy én mindenképp azt ajánlom, legyen saját orvosod, akiben megbízol, akire számíthatsz és aki szükség esetén el tud neked intézni dolgokat (pl. uh soron kívül).

Én Dr. Csatlós Évához járok, jó szívvel ajánlom őt.

2012. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, nagyjából már körvonalazódik az orvos kérdése, 2-3 van, aki közül dönteni fogok.


Akkor gondolom először magánrendelés, és mindent elmond. Privátban esetleg tudnál árat mondani? (Vizsgálat, szülés, stb.)

2012. nov. 6. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kellene magánorvos. Nem is igazán tudom elképzelni, hogy fogadott orvos nélkül szülhetnél máshol, mint ahova tartozol.
2012. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1202 Budapest, Kossuthfalva u. 19/1

Előjegyzés: +36 20 508 7323


Csatlós Éva itt rendel minden szerdán du.

2012. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenféleképpen akartam orvost választani, csak ugye azt sem tudtam, hogy kicsodát, nagyon nem vagyok ismerős a Pesti nőgyógyászokban :)


Nagyon szépen köszönöm az elérhetőséget!

2012. nov. 6. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!