Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 95/70 volt ma a nődokinál a...

95/70 volt ma a nődokinál a vérnyomásom.19 hetes kismamaként. Hogyan emelhetném meg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A kávé pld erre nagyon jó.
2012. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért akarod megemelni? Rosszul vagy így? Mert, ha nem akkor nincs ezzel semmi gond. Nekem 90/60-as volt a vérnyomásom a terhesség első felében, majd folyamatosan emelkedett kicsit. A végén a +13 kilómmal már 130/90-es értékeket is produkáltam.
2012. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kávé pont nem jó.Mert az csak pillanatnyilag emelné meg,és az ingadozó vérnyomás rosszabb.Nekem is alacsony volt 90/60,80/50.Egyszer volt 70/43 is,na akkor mondjuk nem éreztem jól magam.A védőnő tanácsolta a tejeskávét(egyáltalán nem szoktam inni).Erre a dokim mondta,hogy ha eddig nem ittamne is igyak,mert az ingadozás rosszabb.
2012. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed magad általános rosszul,akkor nem kell erőltetni a "megemelést" sőt!!!

Inkább maradjon csak kicsit lentebb.

Egyébként mozgással,sok folyadék ivásával növelheted.

Nekem is alacsony volt mindig aztán a végére az egekbe száll...szóval inkább kicsit legyen alacsonyabb!!!

Jó egészséget kivánok!!!

2012. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Tejeskávét iszok én is csak. 1 kis kávé 2dl tejjel és cukorral. Tegnap szédültem,meg fájt a fejem is.(Mondjuk az valszeg a homloküreg gyuszi miatt van..Tegnap kaptap rá gyógyszert.Egyébként nekem alapból 105/80 szokott lenni. Tegnap 5percenként meg kellett állnunk a 20perces séta alatt. Amikor mentem a villamoshoz már olyan szinten szédültem hogy csillagokat láttam mindenhol,pedig ilyen még nem volt..
2012. nov. 8. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!