Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magányos kismamaként (társaság...

Magányos kismamaként (társasági értelemben) mit csinálsz egész nap? Hol laktok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én csak négy napon vagyok magányos egy hónapban, nem tudom, de akkor is csak kismamaként, egyébként azért vannak körülöttem. Leírom, hátha segít! ;)


Havonta négyszer 24 órát ügyel a férjem. A terhességem alatt végig dolgoztam, a 37. hétig szakfordítottam és cikkeket írtam, sokat rohangáltam, vásárolgattam, zenével a fülemben sétáltam (nagyvárosban lakunk, de parkos-erdős részen), filmet néztem, új dolgokat főztem, kávéztam itt-ott, barátnőztem néha, anyummmal-húgommal is sokat járkáltunk, babadolgokat vásárolgattunk. Készítettem ezt-azt a babaszobába, várandós naplót írtam, és ha végképp unatkoztam körmöt festettem. :)))))


Ha a párom itthon volt ügyelet utáni szabad napon, vagy munkaidő után, akkor vele ültünk be ide-oda, vagy csak filmeztünk-beszélgettünk, moziba mentünk esténként. Vagy simán csak összebújtunk és pihentünk.


Mióta megvan a Manó kevesebb időm van ugyan ezeken az ügyeletes egyedültöltős napokon is, de ha akad pár szabad percem, akkor elolvasom a híreket, utána mindig feljön ilyen-olyan barátnő, elbeszélgetünk, fürdetésre gyakran átjön anyum is, utána vele is töltök egy kis időt, mesélünk egymásnak, pletykálunk, ezen kívül pedig sajnos (vagy szerencsére) továbbra is dolgozok itthonról. De nekem a babával sétálgatás is kikapcsolódás, már ha nincs ilyen béna idő. Vagy van, hogy simán csak alszok, ha van pár szabad órám. :))

Emellett el akarok kezdeni nyelvet is tanulni, ill. hetente kétszer edzőterembe járok, mert terhesség alatt ettől el lettem tiltva, és már borzasztóan hiányzott. :)


Remélem adtam pár ötletet! :))


Szép napot neked! :)

2012. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi Angliában élünk, és én heti 6 napot magányos vagyok, egyedül vagyok itthon, nem ismerek itt nagyon senkit sem, eljárok boltba, főzök, mosok, takarítok, netezek, így telnek a napjaim, és bőgni tudnék, olyan rossz,de haza menni esélyem sincs... férjem nem beszél magyarul, nem tudna ott mit dolgozni, meg amúgy is... mindenki tisztában van az ottani gazdasági helyzettel... nem tudnánk megélni :S
2012. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát én csak reggel 7től este 6ig vagyok magányos.De ez idő alatt skypolok ha alszik a lányom, meg ha itthon vagyunk.Egyébként délelőtt elmegyünk közértbe,patikába, postára Dm-be, mikor melyikbe kell:)))aztán közben séta, ha szerencsém van letudom ilyenkor a délelőtti alvását(9 hónapos)délben ebéd, utána játszik vagy játszunk,aztán 2-3 körül alszik utána uzsi és várjuk Apát.Egyébként Budapesten lakunk perem kerületben
2012. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!