Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik otthon vagytok...

Anyukák, akik otthon vagytok babával-babákkal hol beszélgettek más mamikkal ha mondjuk a barátok barátnők messze illetve nem érnek rá annyit?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyerekkérdéssel kapcsolatban itt és a neten szinte mindenre megkapom a választ, a barátnőimmel igyekszem nem ilyen témákról beszélgetni, egyébként emailezünk.
2012. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az "itt a neten" mit jelent, hogy ezen a gyk oldalon?
2012. nov. 8. 09:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha vmit nem tudok megnézem gyk-n. Esetleg kiírom kérdésnek. Vagy felhívom a mamát. A barátnők messze vannak, velük sms, vagy fb. De elég rossz így személyes kapcsolat nélkül.
2012. nov. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Játszótér, babás foglalkozások.
2012. nov. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, gyakorikérdések, google, vannak szakkönyveim is, de gyorsabban rábukkanok a neten a megoldásra.
2012. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ja nem úgy értettem főleg hogy gyakorlati dolog hogy mondjuk mikor adhatok ezt vagy azt vagy mikor mit csinál a baba nem ilyesmire gondolok, hanem "kötetlen " beszélgetésre.

Játszótérre mióta hidegebb van max. 1-2 órát járunk és állandóan változó a közösség aki ott van. A barátaim dolgoznak, vagy messze élnek meg gyerekük sincs tehát persze amikor lehet találkozunk de azért ez csak úgy havi 1szer van.

2012. nov. 8. 09:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miután kislányom megszületett, elköltöztünk egy új építésű társasházba, ahol szinte csak családok laknak. Főleg fiatal párok kisgyerekekkel. Így én velük tudok beszélgetni, tanácsokat adok-kapok. Kislányom is el tud játszani a többi gyerekkel, mert a társasházhoz tartozik egy nagy udvar egy játszótérrel. Barátaim, családom főleg Magyarországon vannak, én 6 éve élek Olaszországban. Persze évente többször megyek haza, ilyenkor találkozok nővéremmel, akinek szintén van már gyermeke, kettő is, szüleimmel, középiskolai barátnőim közül is egynek már van egy fia, szóval majd mindenhol tudok beszélgetni mamikkal :) Mondjuk mióta rátaláltam erre a GYIK-re itt is sokat szeretek beszélni :D de más fórumot még nem találtam.
2012. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Baba-mama klub, játszóház, védőnőnél foglalkozások, játszótér.

Az első három nálunk van a védőnőnél ingyenesen, érdemes szétnézned, milyen lehetőségeid vannak a környéken.

2012. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sehol....:(

A környéken sem kigyerekes,sem pedig program nincs.Mindig ketten vagyunk a lányommal.Vele tudok csak beszélgetni.2 éves kora óta folyékonyan beszél,úgy mint egy felnőtt.De azért nagyon jó lenne velem korúval is beszélni néha :(

2012. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat hát hasonlóan vagyunk mint egy válaszoló nemrég költöztünk új környezetbe nem nagyon ismerünk még senkit. Itt baba mama klubb van de amikor menni tudtunk mindig épp elmaradt vmiért.
2012. nov. 8. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!