Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg baj, hogy a telefonba...

Tényleg baj, hogy a telefonba rákérdeztem?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban szülök, egyik ismerősöm ajánlott egy szülésznőt,akit fel is hívtam.Nagyon jófej volt, meg is beszéltünk egy időpontot mikor találkozunk(ez lesz az első ctg vizsgálat).Én úgy gondoltam azért előtte jó lenne egy plusz találkozó, hogy az anyagiakról is beszéljünk, mert kicsit be vagyunk határolva ilyen területen,így gondoltam, ha "túl magas a tarifa" akkor legfeljebb mégsem fogadom fel.

Meg is kérdeztem tőle telefonon, hogy nem kéne-e egy előzetes találkozó, hogy erről is beszéljünk, azt mondta találkozhatunk,de erről nem fogunk beszélni, csak a szülésről,gyermekágyról,stb.Szóval nagyon jófej volt.

Párom meg azt mondja nem kellett volna telefonon megkérdezni,azért nem mondott semmit...de gondolom ha a kórházba kérdezem akkor meg végképp nem mond semmit ezzel kapcsolatban,nem??


2012. nov. 9. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hivatalosan erről nem mondhat semmit, lehet, hogy ezért nem mondta telefonba. De lehet, hogy nem is kér konkrét összeget. Az én dokim is olyan volt, hogy adsz amennyit gondolsz. Emiatt nem harapja le a fejedet, ne aggódj:)
2012. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na pont ez, hogy tudom, hogy hivatalosan nem lehet erről beszélni,de mikor beszéltünk nem a kórházban volt,ezért gondoltam, hogy ha "civil" helyen nem mond semmit, akkor a kórházban sem fog...amúgy meg nekem úgy jött le a beszélgetés alapján, mint aki tényleg nem mondana semmit.

Csak férjem összezavart:/

2012. nov. 9. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert feketén csinálja azért.

Téged nem ismer és lehetsz akár ellenör is, és szerintem az elsö alkalmakkor nem is fog semmit mondani.

2012. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is feltétlen kell megkérdezni. Majd a végén viszed neki a borítékot, amennyire gondoltatok és kész.
2012. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi ha rákérdeztél. Én bizony megkérdezném majd a személyes találkozón is. Ha meg a férjednek nem tetszik, kérdezze meg ő:)
2012. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

oké,köszi,erre az ellenőrös dologra nem is gondoltam :o

ha a személyes találkozón lesz rá alkalmam, akkor megkérdezem, de ha olyan a szitu,pl ott vannak a kollegái,akkor tuti nem kérdezek bele,mert lehet még kellemetlen is lenne neki...

2012. nov. 9. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!