Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni torna. Hogy...

Szülés utáni torna. Hogy nyertétek vissza az alakotokat?

Figyelt kérdés

4 hónapos lett a babám, a császármetszés is okés már, elkezdhetném a tornát. Kb 4 kg maradt fent, és kicsit hájas a hasam (nem a bőr lóg, szimplán zselésen rezgős:))

Ezt szeretném eltűntetni.

Szoptatni már tudok, így diétázni meg szaunázni is akarok.

Nektek mi vált be? Van dvd tippetek? Milyen étrenddel javasolt nekifutni?


2012. nov. 9. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Rajtam sokkal több felesleg volt, mint rajtad, de egyáltalán nem tornáztam, csak diétáztam. Nálam az is hatásos volt. Sokkal vékonyabb lettem, mint terhesség előtt.
2012. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a hajad nem hullott a diéta alatt? én eddigi életem során ritkán kellett fogyózzak, de mindig hajhullás lett a vége, ráadásul azt hallottam, hogy szülés után amúgy is potyog rendesen.

Valami spéci étrendet tartottál vagy csak odafigyeltél, hogy bűnös dolgot ne?

2012. nov. 10. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos rosszabb volt a diétám egy szimpla túlsúly miatt kezdett diétánál, mert betegségből kifolyólag kellett diétáznom. Epeköveim voltak, folyton görcsöltem, így rengeteg mindent száműznöm kellett az étkezésemből. Műtét után szintén elég szigorú volt, de utána már fokozatosan visszatértem a normális étkezéshez és igazából már ettem mindent, csak odafigyeltem, hogy minden ami nehéz kaja volt az én szempontomból, azokat nem ettem vagy csak minimálisat. És ebben nyilván a hizlaló ételek is benne voltak, amiket száműztem, illetve többször ettem keveset, ami egészséges embernél is hasznos lehet, nem csak betegnél.

A hajamat nem viselte meg abszolút, bár többször szoktam vitaminkúrákat csinálni, valószínűleg az is elősegítette, hogy nem volt gond.

2012. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!