Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem zavar benneteket a szülés...

Nem zavar benneteket a szülés utáni új alakotokat?

Figyelt kérdés
már utálok tükörbe nézni pedig +1kg van rajtam, nem a súly zavar hanem h átrendeződtek a dolgok, de még szoptatok,féltem a tejem. Mit tehetnék?
2011. dec. 12. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ruhában egész jó.

De ruha nélkül, hát azt hagyjuk. Amúgy is sovány voltam, de most még soványabb lettem, csontos a mellkasom, pici lett a cicim, a karjaim olyan vékonyak mint a gyerekeimé, a hasam a köldökömnél csúnya lett, a fenekem lapos mint az Alföld.

Borzasztóan zavar, mert régen csinos voltam és izmos.

Inkább nem nézek tükörbe, se ruhában, se anélkül.

Bár, bevallom inkább vagyok sovány, mint dagi, de ezzel biztos sok anyukát megbántok, tőlük elnézést kérek. Két gyerekem van, 1 és 3 évesek.

2011. dec. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Mit tehetnél?Sportolhatnál.Csak ilyenkor jön a nincs időm,nem tudom kire bízni a gyereket,tudom......
2011. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A megoldás nálam a séta volt a babával. De egyébként nem zavar, mert 3 kg van rajtam, és tudom, hogy úgyis lemegy, az előzőnél is így volt. Most 3 hónapos, el fogom kezdeni az itthoni tornát, jógát.
2011. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitokat,2. válaszoló praktikáit szívesen olvasnám. (mindenféle kötekedés nélkül).
2011. dec. 12. 13:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én itthon zumbázom, a lányom pedig fekszik a játszószőnyegén és játszik magában vagy pedig gagyog és nevet nekem.

Tejemmel nincs gond és sok kismama jár a környékemet zumbára. Csak én tényleg nem tudom kire bízni a lányomat, így inkább töltöttem le videót.

2011. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Én mindig is tornáztam (futottam, gyúrtam, aerobikoztam), szülés után ez mégse látszott meg rajtam, totál eltűntek az izmaim :(

Terhesen rubintrékáztam (mindkét terhesség alatt). Amíg csak egy babám volt, simán tudtam minden nap még tornázni (réka és alexandra dvd, itthon a tévé előtt). Amikor már megszületett a 2., kb fél éves koráig még szintén tudtam tornázni, de azóta nem. Amint elkezdek tornázni, mindketten másznak rám.... így abbahagytam... most a nagy járni fog majd oviba, így megpróbálok majd újra tornázni... hátha visszajön rám valami izom.

2011. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, pedig ugyanannyi kiló vagyok, mint a terhesség előtt, csak totál plötty lettem. Tudom, hogy tehetnék ellene, csak (és igen itt jön a kifogás, tudom) rettenetesen fáradt vagyok...
2011. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

2.Miről?

Sportolásról vagy arról,hová tedd a gyereket?

2011. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
2.! konkrétan te hetente mit mennyit?
2011. dec. 12. 14:38
 10/14 anonim ***** válasza:
De, zavar. Csak féltem a tejem, így nem merek fogyózni, tornázni meg itthon nincs kedvem, majd fitnessbe akarok menni. De amíg szoptatok, addig nem.
2011. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!