Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség alatt milyen vény...

Terhesség alatt milyen vény nélküli gyógyszert lehet bevenni megfázásra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Megfazas rá nem kell gyógyszer se terhesen, se nem terhesen. Sok folyadék, vitamin, ennyi.
2012. nov. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezüstkolloidot igyál, az megerősíti az immunrendszered,nem árt a babának sem! Vagy vitaminok, citrom stb...
2012. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Torokfájásra lehet Tantum verde tablettát szopogatni (Strepsils helyett).
2012. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az elsővel teljes mértékben egyetértek. minek tömnénk magunkat szintetikus, kémiailag előállított vackokkal,ha egy kis méz, kamillateával való inhalálás, sok pihenés,sok gyümölcs sokkal egészségesebb és még hatásosabb is. arról nem is beszélve, mennyire drágák ezek a szerek!

mi az első hideg megérkezésével szedtünk össze köhögős,orrfolyós valamit. kamillával inhaláltam,vedeltem a mézes teát, izzadtunk takaró alatt és 3 nap alatt elmúlt! mielőbbi gyógyulást kívánok!

20hkm

2012. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én amikor már érzem, hogy kezdek legyengülni, tüsszögök, stb., akkor elkezdem főzni magamnak az gyömbértea adagokat: forró vízbe gyömbérdarabkákat, fahéjat, szegfűszeget teszek, hagyom ázni kicsit, majd ha kicsit kihűlt, teszek bele mézet. Nekem eddig mindig bejött :) Bocsi, hogy nem segítettem gyógyszerrel, de nekem ez többet ér, mint bármilyen gyógyszer.
2012. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Egyszer néztem egy olyan műsort a tv-ben, ahol egy öreg néni valamilyen ezüstkolloid tartalmú orrspray-t használt, és egy idő után megszürkült a bőre, és olyan is maradt örökre! Mondjuk az lehet, hogy nem ezüstkolloid volt, nem tudom pontosan...

2012. nov. 10. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!