Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindig elmentek orvoshoz ha...

Mindig elmentek orvoshoz ha beteg a gyermeketek vagy vény nélküli gyógyszert adtok neki?

Figyelt kérdés
Kisfiam köhög , meg taknyos, eddig panadol szirupot kapott. Van valami köhögés ellen, amit tanácsolnátok vagy vigyem orcoshoz?
2011. márc. 8. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Köhögésre a Mucopront szirupot szokta ajánlani az orvosunk, vény nélkül kapható.

Eddig nem sokszor volt beteg a kislányom, talán 3-szor. (2 éves). Eleinte adtam neki egy-két napig a vény nélküli gyógyszereket. De mindig rosszabbodott az állapota, így minden esetben az orvosnál kötöttünk ki.

2011. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én mindig elviszem azért mert sohasem lehet tudni.

ha úgy jön ki, hogy hétvégére, mindig van itthon ambroxol szirup köptetőnek, mert ha elkezd köhögni én mindjárt ezt adom neki, mert amíg fel nem szakad neki addig van hogy éjjel befullad.

2011. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha csak orrfolyása van,nem viszem,de köhögésnél mindenképp.Mi nekünk is ambroxolt szokott javasolni a dokinő,ez váladékos köhögésre jó.A stodál minkét fajta köhögésre,ez homeopátiás.
2011. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ALAP hogy orvos!

Bármi lehet a háttérben,amit mi nem,de ő egyből észrevesz!

Felelőtlenségnek tartom,mikor valaki otthon légből kapott tippekkel és gyógyszerekkel kúrálgatja a gyereket!!!

2011. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én csak akkor viszem orvoshoz ha a homeopátiás szerek nem segítenek!mindig ezeket adom!ha taknyos akkor rendszeres orr porszívozás+echinachia ch 15+ha köhög akkor stodal szirup.fájdalom csillapításra viburcol kúp..ha lázas természetesen én is adok neki rendes gyógyszert de ha nem muszáj nem terhelem ilyenekkel a szervezetét!a dokiról meg annyit hogy ha ilyen időben levinném minden alkalommal akkor 10x többet lenne beteg mire végig várnánk a sorunkat és ő se tud mit mondani arra ha köhög és folyik az orra mint hogy a tüneteket kell kezelni és ha nem múlik el akkor menj vissza!
2011. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Panadol csak lázra, fájdalomra való, köhögésre Stodalt próbálj pár napig, orrcseppet, ha nem javul, vagy belázasodik, vidd orvoshoz.
2011. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiam lázgörcsös,így mindig elmegyek az orvoshoz vele,ha nem csak 1-2 napos nátháról van szó.

Nála egyébként is 1 nap alatt is bedurvulhat a betegség.

Épp ma délután voltunk orvosnál,fenistil cseppet,és ambroxol-q-t kaptunk,és nasivin orrcseppet kell cseppentenem neki

(átlátszó orrfolyása van,vírusos)

2011. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem egyszer vitt anyum orvoshoz.

6-7 éves koromban volt valami fertőzése a számnak amitől nem tudtam enni úgy bő 2 napig.Mire elvitt,már javult a helyzet így nem kellett semmit tenni.

Eddig soha nem vettem be egyetlen gyógyszert se életemben.

16/F

2011. márc. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!