Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 19hónapos ezt meg tudja...

Egy 19hónapos ezt meg tudja csinálni?

Figyelt kérdés
Az esküvőnkön a 19hónapos lányunk lenne a koszorúslányunk. Ő szórná majd a szírmokat és ő adná majd oda a gyűrűket is. Ezt rá lehet majd bízni?
2012. nov. 12. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Minden gyerek más :)

Az enyémre rá tudtad volna bízni,de a barátnőmé most 19 hónapos és még nem menne neki...

Te is ismered a kislányodat....

2012. nov. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg 9hónapos.
2012. nov. 12. 13:59
 3/11 anonim ***** válasza:

köszi a lepontozást :(

Igen,mivel még kicsi nem lehet tudni,hogy meg fogja e tudni/akarja e majd tudni ezeket megcsinálni :(

2012. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szórni biztos tudja :)

Én úgy gondolom, hogy ha rendesen "fel van készítve" a gyerek, akkor meg tudja csinálni. Tehát nem előtte 1 nappal tudja meg, hogy mi a feladat, hanem gyakoroljátok, esetleg lehet "uszítani", hogy majd mindenki téged figyel, hogy milyen gyönyörűen, ügyesen csinálod, és anya-apa büszke lesz rád, stb.

A gyűrűodaadás... hát, vmi olyan párnát válasszatok, aminek van pereme, vagy egy kicsit oda van ragasztva a gyűrű, hogy ha megbillen, ne legyen gond, viszont Ti könnyen fel tudjátok venni.

Szóval sztem meg tudja csinálni, sok sikert!!! (mindenhez:))

2012. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Olyan gyűrűpárnát varrok, hogy oda lehessen kötni a gyűrűt :)
2012. nov. 12. 14:30
 6/11 anonim ***** válasza:

A gyűrűvel nem lenne gond szerintem, ha olyan típus aki mindent szívesen odaad. Járni biztosan tud majd addigra. Az meg kérdés, hogy a szirmokat fogja-e szórni.

Nálunk pl a 6 éves unokahugaim voltak a sziromszóró lányok. Az egyik az ajtóban elkezdett sírni, mert ő mégsem akar menni. Mondom nem gond, a másik vigyorogva mondja, hogy persze, majd ő megy egyedül. Na ment is, de a szirmokat nem szórta, csak úgy csinált mintha venné ki a kosárból és szórná ki :D Aranyos volt nagyon, meg ezzel végülis nem rontott el semmit. Legalább nem kellett utána takarítani :D

2012. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon változó. Nekem a tesóm szerette volna, hogy a kisfiam legyen az esküvőjén a rózsaszóró kisfiú, de én nem mertem engedni, mert fennállt a veszélye, hogy a templom közepén megijed és sírva fakad. Pedig ő akkor már elmúlt 2 éves.

Azt javaslom, egyelőre jegeljétek ezt a témát, és majd az esküvő közeledtével meglátjátok, hogy milyen lesz a kislány, rá lehet-e bízni egy ilyen feladatot. :)

2012. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
9 hónapos? hogy tudná már megcsinálni?
2012. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Baj van a szöveg értelmezésével? MOST 9 hós a kicsi! Az esküvő 10 hónap múlva lesz, AKKOR (az esküvő időpontjakor) lesz 19 hós!!!
2012. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

15 hónapos volt a lányunk, mikor volt az esküvőnk. Meg tudta csinálni :D

Igaz előtte már többször oda lett adva a párna hogy hogyan kell tartani, a szórást nem mutattuk ment magától.

2012. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!