Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni a szomszé...

Mit lehetne csinálni a szomszéd gyerekkel (panel probléma)?

Figyelt kérdés
Egész nap futkározik mellettünk a lakásba és a szobánk csak úgy dörömböl. Szóltunk már nekik,azt kaptuk,hogy nem tudják megkötni. Én elhiszem ,meg hogy gyerek,de napi több órán át már reggel 7-kor erre kelünk és még este 9-kor is ez megy már kicsit sok. Anyát hallom néha ,hogy rászól, apát nem érdekli. Ez ellen lehet tenni valamit? Lehet egyáltalán szólni? 3 hetes babával vagyok itthon a türelmem már véges,mert pihenni nem lehet.
2012. okt. 26. 07:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom a három hetes baba se pisszenes nelkul van egész nap. Te mit szólnál hozza, ha atkopogna, hogy hallgatása mar el azt a gyereket, mert a türelme véges es pihenni nem lehet? Gyerek. Majd a tied is kész akkora, ő is fog rohangálni
2012. okt. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Szólni szólhatsz, ha nem érdekli őket nagyon nem tudsz mit tenni. Egyébként a te picid is lesz nagy. Úgyhogy nyugi azért.
2012. okt. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Előttem szólóval egyet értek. Sajnos a panel az ilyen. Mi családi házban lakunk, sokszor mondom is a férjemnek, hogy nekünk egy panelben tuti nem örülnének. Örökmozgó 4 évesem van, egész nap meg nem áll. A kicsi 1 éves lesz, most kezdenek igazán együtt játszani, hát néha nem kis hangerővel vannak :) Gyakran vagyunk Anyuéknál, ők panelban laknak, mondjuk ott meg van neki mondva, hogy itt mások itt laknak, legyen csendben, be is tartja. Ha panelba kellene költözni, akkor szerintem azt csinálnák, hogy lemennénk vele minél többet a játszóra, vinnénk külön foglalkozásokra, hiszen valahol ki kell "tombolnia" magát.
2012. okt. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Majd amikor a tiéd fogja az éjszaka kellős közepén kiordítani a lelkét, lehetőleg több órán keresztül, majd akkor térjünk vissza ehhez a kérdéshez.
2012. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A sírásért semmi másért nem szóltam,(bár ezek a hangok nem is hallatszódnak át),a futkosásért sem.De reggel 7-kor és este 8 után már sok meg több órán keresztül. Vagy szőnyeget miért nem lehet letenni ami visszafogja a hangot?
2012. okt. 26. 08:21
 6/16 Jégtánc ***** válasza:
76%
Hát pedig ez ellen nem tudsz tenni,hidd el a te gyermeked is ugyanúgy fog futkosni.Te akkor mit csinálsz? Megmondod neki hogy csak járkáljon a a lakásban? Tudjuk hogy idegesítő,de hát akkor már minden pisszenésért lehetne szólni.Én sem megyek fel hogy ugyan a saját lakásában ne kopogós cipőben közlekedjen,mert idegesít:) Gyermekkori sajátosság hogy futkároznak..Jusson ez a kérdés eszedbe 3-4 év múlva:)))Nem bántásból mondom.100 gyerekből 90 tuti futkározik,a többi azért nem mert fél a szülőtől valószínűleg..
2012. okt. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Jégtánc ***** válasza:
60%
Szőnyeget meg azért nem tesznek,mert az ő lakásuk az ő döntésük:)))
2012. okt. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Egy jó minőségű szőnyeg kb annyi, mintha te leszigeteltetnéd a plafont.
2012. okt. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Én ma is 6:30-kor ébredtem, mivel a szomszéd idős férfi folyton üvöltetni az ATV híradót.

Minden nap ez a program, egész nap hírműsorokat néz.

Gondolhatod, mennyire idegölő...

Ráadásul én is itthon vagyok újszülöttel, néha már felrobban az agyam.


Egy gyerek okkal sír, szaladgál és nem tart 4-5 órán keresztül, mint az egész napos TV-zés.

Amúgy én is tuti szólnék a szomszédodnak.

Attól, hogy gyerek, meg kell tanulnia az együttélés szabályait.


A házunkban is lakik egy 4 éves kislány, mégsem hallani állandóan, viszont őt rendesen lemozgatják, ovi után is nagyon sokat a játszótéren vannak gyerekek közt.


Én sem fogom hagyni a gyerekem üvöltözni, rohangálni állandóan a lakásban.

2012. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Itt minden nap ez megy mióta anya visszament dolgozni. A szülők 35 év felettiek, látszik rajtuk,hogy már belefáradtak a nevelésbe. Tényleg nem lenne gond,ha lenne egy kis pihenő, vagy este már ne csinálná. Én elhiszem ,hogy pici és az enyém is fog,de este 9-kor már nem szaladgálnia kellene és szerintem el lehetne kezdeni tényleg az együttélés szabályához igazitani az életmódjukat.
2012. okt. 26. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!