Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyermek mellett jut időd...

Több gyermek mellett jut időd sportra, ha igen, mire és mennyi idő egy héten?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 gyerek, 3 és fél éves és 4 hónapos, szerdánként egy óra zumba + itthon, ha van idő, akkor egy fél óra torna.
2012. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van, 5,3,1 évesek. Mindennap 30-40 perc vagy torna vagy futás (van hogy mindkettő) akkor mikor a két kisebb alszik délután, vagy este mikor a férjem már itthon van.

Muszáj beleférjen mert sokkal több energiám van mindenre ha mozgok és fogyok is vagy formában tartom magam, mintha mindennap utálok tükörbe nézni.

Nincsenek nagyszülők szóval egyedül oldok meg nagyrészt mindent.

2012. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kettő és négy éves gyerekeim vannak,és kb egy éve járok rendszeresen fittnes edzésre,heti 2x1 órára.

Kikapcsol,feltölt,és segít a "régi"formám visszaszerzésében.Este van,így minden más mellett el tudok járni,ilyenkor apa fürdet,vacsiztat,mire hazaérek alszanak :) szóval a férjem maximálisan partner és támogat ebben.

Már úgy beépült a hétköznapomba hogy szinte természetes.

2012. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 gyermekem van, majdnem minden este futok. Fél 8 körül elalszik, utána lemegyek a ház körül futni 30 percet. Ilyenkor a férjem van vele.
2012. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

De irigyelek benneteket. Nekem semmi időm, még arra sem, hogy itthon tornázzak. Két gyerekem van 4,5 és 2 évesek gyakorlatilag egyedül vagyok velük, apa reggel fél hat körül elmegy és isten tudja mikor esik haza, most pl még nincs itthon és nem is ér haza csak kb hajnal 1 fele.

Mindent de mindent én intézek és csinálok és így sem tudom utolérni magam. Este mire a gyerekek elalszanak már csak arra van energiám, hogy ide üljek a gép elé, aztán ágyba zuhanjak.

Pedig régen sportoltam, kézilabdáztam pár évig versenyszerűen is, és nagyon hiányzik, de sajna kivitelezhetetlen, de futni is szívesen elmennék, ha tudnék mikor. Illetve most jut eszembe, futok, ha a fiammal sétálni megyünk, mert olyan tempóban hajtja a motorját, hogy csak futni tudok mellette! :~

2012. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én heti 1-3 alkalommal tudni menni futni, 20 percet bírok egyelőre:)

2012. nov. 15. 13:49
 7/12 A kérdező kommentje:
jav: tudok menni:)
2012. nov. 15. 14:07
 8/12 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van, 4 és 1,5 évesek. Hetente 1-2 alkalommal megyek zumbázni. Kedden későn van, csütörtökön előbb. Kedden ként csak akkor megyek ha a férjem itthon van, sakkor Ő van a gyerkőcökkel. csütörtökön anyósék is tudnak vigyázni rájuk, akkor általában mindig el tudok menni.
2012. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3 és 1.5 éves gyerekeim vannak....nekem most kedvem nincs hozzá....szerencsére nem látszódik rajtam hogy ehhz lusta vagyok...amúgy a gyerekekkel extra sokat megyünk uh szerintem ez is egy torna minden nap :))....
2012. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Két gyerekem van, 5 és 2 éves. Mindennap tornázom kb. 30 percet. De ha van kedvem 1 órát is. Nekem sincs itthon egész nap a férjem, és ha már hazajön csak arra van ereje, hogy a fiúkkal játszon. De szerencsére jó alvók, így délután van kb. 2-2,5 órám.
2012. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!