Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Unokahúgom szőrteleníteni...

Unokahúgom szőrteleníteni akar és engem kérdez. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja eljött velem úszni és meglátta a zuhanyzóban, hogy teljesen le vagyok mindenütt szőrtelenítve. Azt mondta, ő is nagyon szeretné szőrteleníteni magát, segítsek neki benne, mert otthon ilyeneket nem mer mondani.

11 és fél éves, de korához képest testileg fejlett. Van már menstruál, van kis cicije, szőrös a karja, a lába szára, a puncija és őt ez zavarja.

Egyedül borotválni tudná egyedül, de attól mindenképpen meg akarom kímélni, mert csak a baj van vele. Én egyébként gyantáztatok. Legszívesebben oda elvinném, de nagynénémmel tényleg nehéz eset, mert még nagyon a régi világban él.

Ha van valami ötlet, szívesen fogadom



2012. nov. 15. 07:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem még kicsi 11 évesen a teljes test gyantához. Mondd neki, hogy 3 év múlva térjetek rá vissza, akkor elviszed magaddal gyantáztatni.
2012. nov. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
20%
Ennyi idősen meg nem kellene neki szorteleniteni. Pláne nem gyantazni. Max szortelenito krém.
2012. nov. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én totál megértem, más ma egy 11 éves, mint 20 éve. Igaz, én pont 20 éve voltam 11 éves, és nagyon szőrös volt a lábam, tök ciki volt rövidgatyában járni suliba, sokszor beszóltak :) én a helyedben segítenék neki, bár szerintem a láb-hónalj elég neki. kérdés, hogy az anyuka meggyőzhető -e.
2012. nov. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
Én nem beszéltem meg anyámmal a szőrtelenítést. Csak megcsináltam. Gyantáztasd le neki nyugodtan, nem fog az anyja balhét csapni, ráadásul kicsit puhább, gyengébb szőr nő majd vissza. A gyerek nem tetkót kért vagy piercinget, nagyon fog neki örülni. a mai 11 évesek már fejlettebbek, nem olyan kislányosak, mint mondjuk én voltam, megértem,h kényelmetlen neki, h szőrösödik.
2012. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
29N
2012. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
13%
Ha sutyiban megcsináltatod neki, és az anyja rájön, szerinted nem fog kiakadni rád? Én nem merném ezt megtenni az anya háta mögött. Krémmel vagy habbal szőrtelenítse a kezét és a lábát, neki az még bőven elegendő.
2012. nov. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért az érdekes, hogy többen írjátok, hogy a gyanta korai, inkább szőrtelenítő krém. Tudjátok ti, hogy mi van egy szőrtelenítő krémben?? Azt inkább senki ne kenje magára nemhogy egy 11 éves.

Egyébként egy láb/hónalj gyanta szerintem is elég neki.

2012. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
A punciját még nem kéne szőrteleníteni, de a többihez a legjobb megoldás a kozmetikus.
2012. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
24%
Egy kozmetikus mondta,hogy a korai szőrtelenítés nem jó 14 alatt nem ajánlja senkinek,ha ennyire zavarja akkor a lábát gyantáztassa le max a többit nem kell elég kicsi még,attól függetlenül,hogy korábban van a nemi érés.
2012. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
lemaradt,hogy borotválja a hónalját,azt nem szabad gyantázni,szerintem ez a kettő belefér
2012. nov. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!