Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ítél el mindenki, miért...

Miért ítél el mindenki, miért fordulnak el tőlem? Párommal szeretjük, tiszteljük egymást, most várjuk 3. gyermekünket, csak egy kicsit különleges a halyzetünk...

Figyelt kérdés
A mi sztorink extémitása abban rejlik, hogy megismerkedésünk 2. évfordulóján már terhes voltam 3. gyermekemmel. Biztosak vagyunk benne, hogy gyönyörű családban tudjuk majd felnevelni Őket, mégis mindenki elítél!
2008. máj. 24. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz mások véleményével csak a párod és a saját véleményed legyen fontos. Ti biztos el tudjátok dönteni, hogy fel tudtok nevelni 3 gyönyörű gyermeket vagy sem. Szerintem nagyon szép hogy 3 gyermeket bevállaltatok. Gratulálok hozzá!!!!!!! Tehát egy a lényeg: NE FOGLALKOZZ AZZAL HOGY MÁS MIT MONDD:-))))) Sok boldogságot nektek:-))))
2008. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
valoszinuleg kivulallokent ugy gondoljak hogy korai volt meg, gondolj bele, tenyleg szokatlan, lehet hogy neked is vannak, voltak eloiteleteid masokkal szemben. Viszont ti elitek a kapcsolatotokat meg, ti tudjatok, mennyire eros a dolog, elbirja-e a 3 gyereket. Van aki 15 ev utan se mer bevallalni egyet sem es ha jol belegondolunk igazabol nem is a gyerekek szama hanem eleve a teny szamit, hogy mennyi ido utan jon a gyerek. Van akinek evek kellenek hogy ugy gondolja, eleg eros a kapcsolat, van akinek tenyleg eleg par honap. En szivbol kivanok nektek minden jot es sok boldogsagot, remelem ti lesztek azok akik megmutatjak hogy nem az egyutt eltotott evek szama szamit hanem a minosege! :)
2008. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol másokkal?

Ha normálisak, nem ítélnek el titeket - hiszen rendesen nevelitek a gyerekeiteket.

Hülyékkel meg miért foglalkozol?

2008. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Sok irigy! Mindenkinek inkább saját dolgaival kéne foglalkozni! Bárcsak mindenki ennyire lenne extrém! Legyetek boldogok!
2008. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne fogalalkozz senki massal!

nem massal lehetsz boldog csak a paroddal!Tegyel magasrol arra mit mond mas!Csak ugy is 1 masra szamithattok.Ha pedig szeretitek egymast,akkor a vilag sem allhat kozetek!

Hl' istennek nalunk minden ok,imadom a szuleimet,de ha valasztanom kellene az egesz csaladot hagynam a ferjem miatt!

Es le a kalappal elotted,h nagycsaladosok vagyokk!

NE FOGLALKOZZ MASSAL,AA KULVILAG UGY IS CSAK A FELSZINT LATJA!AMUGY MEG SEMMI KOZUK HOZZA!

Gratula a babahoz!(babakhoz!)

2008. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm ezt a sok kedves szót... bár egy kicsit így még jobban bánt, hogy Ti így ismeretlenül is megpróbáltok megérteni, biztatni, sőt gratulálni, csak a saját családom nem. de tényleg köszönöm, nagyon jólesett olvasni minden szót!!!
2008. máj. 24. 18:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!szerintem se azzal foglalkozz,ki mit gondol.Mi 9éve vagyunk együtt ,most várjuk az elsőbabánkat de csak ő miatta házasodtunk össze..az összes barátunkat elveszítjük úgy vesszük észre.

Az egyik mikor megtudta terhes vagyok látszott rajta a sárga irígység,el is dőlt ő nem barát.A másik szintén terhes lett több év próbálkozás után és most úgy fennhordja az orrát mint valami madamme,pedig ő csak 15hetes és meg 33,a harmadik sztünk arra féltékeny,hogy nekünk mindenünk megvan a maga módján,nekik meg nincs lakásuk albiban laknak...igaz messze,de pl az esküvőnkre sem jöttek el..hárítottak..szval...sehol sem egyszerűbb.Most itthon vagyok egy db barátnőm nincs a férjemen kívül nem is nagyon tudok senkivel beszélgetni,nincs tárasaságunk csak a kiskutyám.szerencsére a férjem azért néha a kollegáival összejár,legalább ő nem hülyül meg..és a helyzet,hogy itt pesten ismerkedni is nagyon nehéz sztem..

Az egyedüli barátnőm akit még annak merek nevezni ,szerencsétlen éppen válik és 100kmre lakik,szval vele sem vagyok kisegítve,sem ő velem...

Úgyhogy efl a fejjel,nem csak neked nehéz-tudom ez nem vigasz,de ha egy szerető párod van mint nekem ez nem jelentheti azt,hogy össze kell omlani.Menjetek el babaklubba hátha meg tudsz ismerkedni valakivel.Én is valami ilyesmit szeretnék majd.

2008. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szeretném leszögezni, hogy nem ítéllek el! De az az általános álláspont, és szerintem nem is hülyeség, hogy a gyerekvállalást nem szabad elkapkodni, idő kell ahhoz hogy két ember megismerje egymást. Mert lehet, hogy mégsem fog működni a dolog, az első időszak gyakran megtévesztő. Hát ezért néznek furcsán rátok az emberek. Tudod, mi is azt hittük, hogy majd nagyon jó család leszünk, és minden rendben lesz, két hónap után teherbe estem. A szüléskor már nem volt apuka, mert mégsem működött.

De úgy látom, ti tényleg olyan szerencsések vagytok, hogy már az elején biztosan tudtátok, hogy ti vagytok egymásnak az a bizonyos Nagy Ő, és boldogok lesztek együtt. Ez nagyon ritka dolog (mármint az, hogy tényleg így is lesz), de mivel nálatok minden jel szerint nincs semmi probléma, mégiscsak jó, hogy hallgattatok a megérzéseitekre, mivel gondolom mindkettőtönek az volt az álma, hogy család, boldogság, gyerekek. Gratulálok hozzá, sokan irígyelhetnek titeket, szerintem azért is fordultak el tőletek. Én már biztos nem mernék pár hónapnyi ismerettség után babát vállalni, akármennyire is biztos vagyok a dolgomban, tuti legalább két évet várnék, sajnos mögöttem van egy rossz tapasztalat, de nektek kívánom, hogy nagyon boldogan éljetek együtt!

2008. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

szia! :)

hát azért mert idióták! nálunk még extrémebb a helyzet! a párom a volt bnőt értem dobta, azonban a volt bnő nem szólt , hogy terhes...gondolhatod...megszületett párom első babája tavaly, együtt maradtunk. most én is babát várok, nem házasodtunk össze, a másik lányával is foglalkozunk, nem hanyagoljuk el. mi sem házasodtunk össze még, és még csak másfél éve vagyunk együtt. nem mondom, akadnak problémáink, de vhogy mégis túléljük a dolgokat. az meg hogy ki mit mond? le van ejtve. :) lényeg hogy szeressétek egymást! :)

szió :)

2008. máj. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Biztos, nem erre vagy kíváncsi, de hadd osszam meg veled a gondolataimat, és javíts ki, ha tévednék. Csak körülbelül tudok számolni, hiszen nem ismerlek. Megismerkedtetek a pároddal. 2 hónap múlva terhes lettél, ha nem koraszülött volt a baba, akkor 9 hónap múlva megszültél. Ez eddig 11 hónap. Kb 2 hónap múlva megjött (vagy meg sem jött) szülés után, és teherbe is estél, újabb 9 hónap, persze szintén akkor, ha nem szültél korábban. Ez plusz 11 hónap, az összesen 22 hónap. Ismét szülés utáni 6 hét, és megint terhes lettél. Az plusz 2 hónap, tehát 24 hónap = 2 év. És itt a harmadik.

Vagy ikreket szültél elsőre.

Végső következtetésem: ha ennyire egymáshoz valók vagytok, hogy ilyen könnyen terhes tudsz lenni a párodtól, és te ennyire termékeny anyatípus vagy, akkor kár rágódni azon, hogy ki mit gondol. Magyarázd meg ezzel.

Lehet lepontozni, de nem tudtam megállni, hogy ne írjam le.

Boldog életet! :o)

2008. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!