Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ítél el mindenki, miért...

Miért ítél el mindenki, miért fordulnak el tőlem? Párommal szeretjük, tiszteljük egymást, most várjuk 3. gyermekünket, csak egy kicsit különleges a halyzetünk...

Figyelt kérdés
A mi sztorink extémitása abban rejlik, hogy megismerkedésünk 2. évfordulóján már terhes voltam 3. gyermekemmel. Biztosak vagyunk benne, hogy gyönyörű családban tudjuk majd felnevelni Őket, mégis mindenki elítél!
2008. máj. 24. 17:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkin ek a reagálást - annak is aki saját rossz tapasztalata miatt egy kicsit félt engem ( megjegyzem, teljesen megértelek, hogy azóta óvatosabb vagy, biztos én sem mertem volna ennyire a szívemre hallgatni, ha egyszer megégettem volna magam), annak es, aki hasonló cipőben jár barátok terén (tényleg sok az irigy álbarátnő, és sajnos ilyenkor derül ki, hogy aki nem tud igazán velünk örülni, az nem is igazi barát, de hát egyedül is nagyon szar lenni), annak is, aki kisebb számításokat végzett velünk kapcsolatban (itt jegyzem meg, hogy 2006 márc 30- án ismerkedtünk meg, májusban terhes lettem, ikerlányaim, Edit és Fruzsi 2007. 02. 10- én születtek, és 2008. februárjában - tehát 2 éves évfordulónk előtt másfél hónappal lettem terhes 3. gyermekemmel- de tudom, hogy nem rosszindulatból számolgattál, ezért írom le pontosan mi is a helyzet). A lányegen nem változtat semmi : tény az, hogy a férjemmel (első terhességem idején házasodtunk össze, a babák már házasságba születtek)mindent közösen oldunk meg, mindent megbeszélünk, féltékenységet hírből sem ismerjük, mindenért együtt küzdünk, együtt mondunk le, és még most is imádjuk, kívánjuk egymást. Remélem Mindenki, aki kedves dolgokat írt, átélte, átéli ezt, néha tényleg a szívünkre kell hallgatni, csak bánt a külvilág!
2008. máj. 26. 10:26
 12/12 anonim ***** válasza:

Édes vagy. De annyira nem számít a külvilág.

Majd idővel rájönnek ők is. Belegondolhatnának, hogy az a nő, aki be mer vállalni két pici ikerlány mellé egy harmadik babát, tutira jó kapcsolatban él a párjával, akire számíthat. Én 7 éve vagyok együtt a férjemmel, és két kisfiunk van (nem ikrek, 1,5 év van köztük). Amikor úgy tűnt, hogy jön a harmadik, teljesen véletlen, totál kiakadtam a párom viselkedésén- de ez mindegy is. A baba megérezte, hogy nem kell az apjának, és engem is itthagyott. És itt jön, a "Ki mint él, úgy ítél" mondás, ami szerintem a ti esetetekben az ismerősökre totál igaz. Valószínűleg ők is úgy reagálták volna le, mint az én férjem.

Nehéz elhinni, hogy létezik ilyen álompár, és bevallom én is irígykedem az ilyenekre. De hosszú még az élet....

És valóban nem rosszindulatból számolgattam, inkább csak döbbenten, hogy mennyire passzoltok, és ezt más, aki ismer titeket miért nem hajlandó tudomásul venni. Hosszú, boldog jövőt kívánok Nektek! :o)

2008. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!