Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kislánynév "illene"...

Milyen kislánynév "illene" ehhez a Nándor név mellé? Vezetéknév Lőrincz Mi a kedvenc lánynevetek?

Figyelt kérdés
Ikreket várok, a kisfiú Nándor, Nándi lesz, de a lánynévvel bajban vagyunk. A Dalma és az Éda ami esetleg esélyes. A Dalma férjemnek tetszik, az Éda nekem

2012. nov. 19. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom miért, de ahogy elolvastam hogy "Nándor, Nándi" egyből a Nóri jutott eszembe :) Nekem amúgy is régebben ez volt a kedvenc nevem, végül is még most is, és ez szerintem jó lenne.
2012. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
ha a dalma meg az éda a szint akkor legyen inkább orália,
2012. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Éda szerintem nem előnyös ehhez a vezetéknévhez. Nagyon egybecseng és nekem így hangzik: lőrin CÉDA...

A Dalmát választanám.

2012. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Boglárka aranyos lenne szerintem, bár ez egy harmadik. :o)

A Dalma sem rossz.

2012. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a Dalma szuper név ehhez a vezetéknévhez és amúgy is szép névnek tartom :) Éda vhogy nem jön be, túl rövid, vagy nem is tudom. De a Nóri sztem is megy a Nándihoz, esetleg Dóra, Dorottya.
2012. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ha problémád van ezzel a két névvel, akkor lépj tovább a kérdésen. Nem tetszik, nem tetszik. Nekünk igen. Ha ezek szerinted fura nevek, akkor mostanában sokat lepődhetsz meg ezektől sokkal cifrább neveken


Köszi a válaszokat. A Nóra nekem is tetszene, de sajnos vagy nem sajnos :) így hívják a sógornőmet

2012. nov. 19. 22:37
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Szia nekem a Hajnalka jutott eszembe!Nekem a kisfiamat Patriknak a ma 4 hós lánykámat Aliznak hívják!a Dalma nekem is tetszik
2012. nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sztem a Dalma jobb, mert az éde ténylag összeolvad a vezetéknévvel. Nekem még a Luca illene hozzá. De a dalma tényleg szép!
2012. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szép név a Dalma.

Nekem még a Noémi és a Lilla jutott eszembe.

2012. nov. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is tetszik a Dalma. Az Éda a C-Éda miatt nekem sem- akkor inkább az Éva- a Lőrinc Éva- nem olyan Céda hangzású! :)

(szerintem egyébként nagyon szép név az Éva, rövid frappáns, nem tucat- bár nem ez volt a kérdés, nem emelett akarok kampányolni:D)


Nekem tetszene még a Laura, Nella, Nikol is! :)

NAgy gratula az ikrekhez!!

2012. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!