Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérem aki tud, gyorsan válaszo...

Kérem aki tud, gyorsan válaszoljon, amikor szülés után megjött a menzeszed egyszer, akkor a következő rögtön időre jött, azaz azonnal beállt?

Figyelt kérdés
Nekem késik a második, tesztek negatívak, rögtön orvos, vagy várjak még? Egy hete késik.
2012. nov. 22. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl rogton rendezodott, de egy baratnomnek ossze vissza volt meg egy darabig. Szerintem ezzel nincs semmi problema, max hivd fel a dokid ha nagyon aggodsz.
2012. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kellett pár hónap mire nagyjából helyreállt. Terhesség előtt 28 napos óramű pontos volt, 3éve szültem, de még azóta sem rendes, 30-32 napos. Még várj az orvossal, mert ez ilyenkor teljesen normális. Kell egy kis idő a szervezetnek, mire visszaáll.
2012. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és azt is hogy gyorsan reagáltatok. Várok még.
2012. nov. 22. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még egy kis időt. Nekem sose volt pontos 28 napos ciklusom. Na szülés után a 8. héten megjött. Aztán 3 hónapig 28 napos lett a ciklusom. Már azt hittem, hogy így is marad, mikor ismét késett. És visszaállt 33-35 naposra.
2012. nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem vot, hogy 6 hétre jött meg, utána 35 napra, 21 nap most kezd rendszereződni, 8 hónap után.
2012. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 1. és 2. gyerkőcnél az első után rendeződött,visszaállt a megszokott 28 naposra.A 3. babám még csak 8 hetes,szoptatom,így még nyitott a kérdés.
2012. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-4 hónap kelltt míg nagyjából beállt, de a mai napig is van egy-két nap eltérés plusz-mínusz, de minden hónapban megjön. az elején még 40 napok is elteltek. 8 hónapos volt a kisfiam, mikor először megjött. most két éves múlt és 15 hónapig szoptattam.
2012. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!