Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elkészítetted már a Mikuláscso...

Elkészítetted már a Mikuláscsomagot? Mit tettél bele?

Figyelt kérdés

2012. nov. 23. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
én már megkaptam, egy csekk volt benne harminc rugóról.
2012. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Első válaszoló, sajnálom hogy ezt hozta a Mikulás!!!

Ilyen jót rég nevettem, vicces volt elsőre olvasni, de miután bele gondoltam hogy azt ki kell fizetni, lekonyúlt a szám!

2012. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
még nem,de megvan bele minden.kap egy csokimikit,egy télifagyit,egy nápolyit,kinder csokit,pár szem szaloncukrot,egy kisautót,almát,narancsot.
2012. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

1. válaszoló, ne írj ilyeneket, mert az alvó gyerekem mellett visítottam fel a nevetéstől, most már csak csendben rázkódok. Erre nem számítottam.

Mikuláscsomag még nincs elkészítve, majd az aktuális napon, nem rohanok vele. Teszek majd bele: Kinder tojás, rudi,narancs, mandarin, 1-2 szaloncukor, mogyoró, ilyen apróságok. Virgácsot nem teszek bele, még nem szolg ált rá a gyerek.

2012. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

igen meg van:

Van benne kicsi jó minőségű télapó.(Azért írtam külön hogy jóminőségű, mert én nem szeretem a 200ft-os hatalmas ócska télapós csokit.Inkább legyen kicsi.)

ropi, pom-pom csoki, télapó ostya,szaloncukor, dörmi maci piskóta..Ez a keresztgyerekeknek...a sajátom ugyanez, csak kiegészítettem még egy kis játékkal(kicsi markoló,meg barbie baba)Meg amit még hozzá teszek mogyoró meg mandarin.

2012. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem. A 2,5 éves fiam nem csokirajongó, ő mandarint és banánt kap a Mikulástól, azt meg majd csak előtte veszem meg, hogy friss legyen.
2012. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, majd jövő héten veszek meg mindent. Mandarin, mogyoró, mikulás csoki, Dörmi, Kinder tojás lesz benne.
2012. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

már összeraktam őket:

7 és 5 évesek a keresztfiaimnak:

mogyoró, 2 féle kis zacskós gumicukor, pez, minőségi csokimiki, 1-1 kis doboz lego. ezen kívül viszünk nekik gyümölcsöt is, de azt majd frissen veszem meg


4 éves lányomnak és a 2,5 éves fiamnak:

mogyoró, 2 féle aszalt gyümölcs, 2 féle kis csomi gumicuki, pez, minőségi csokimiki, varázsszívószál, barbie-s/dino-s meglepetéstojás. szintén frissen veszek hozzá gyümölcsöket.

apának teletömöm a csizmáját szaloncukival , elnasizza karácsonyig... :)

anyukám kis fini csokimikit kap + aszalt gyümit és kedvenc teáját

2012. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mogyoró, mandarin, rágó, gyümölcsle, Tibi Miki, sportszelet, 2-3 szem cukor, ha iskolás akkor lehet benne radír, ceruza.
2012. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!