Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megyünk mikulás ünnepségre...

Megyünk mikulás ünnepségre 2,5éves kisfiammal a munkahelyemre, viszünk mikuláscsomagot, de kell írni valamit amit a mikulás felolvas? Ilyenkor mit szoktak írni?

Figyelt kérdés
segítsetek!
2011. nov. 16. 15:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag a Mikulás szájába kell adni a szöveget, vagyis leírni, hogy miben volt jó és ügyes, és miért kap virgácsot, amin még változtatnia kell. pld. Ákos jó eszű, okos kisfiú, szereti a puzzle-okat, már háziversenyt is nyert, de még szófogadatlan néha, különösen, ha fogmosásról, kézmosásról van szó, stb., stb.
2011. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen, kb. azt, amit az első válaszoló is írt. Nálunk megkérdezték a becenevét (mert így olyan, mintha tényleg ismerné a Mikulás és év közben figyelné), s hogy mire intse. Két évesen azt kértük, hogy mondja el, hogy nem szabad a falon, a bútoron autózni.Kb. 4 hónapig hajtotta is, mit mondott neki a Télapó, s érdekes mód, le is szoktatta így magát a falon stb. autózásról. Idén, három évesen még nem tudom, mit fogunk kiemelni a listáról. :-)
2011. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
írnátok konkrét szöveget?
2011. nov. 28. 13:18
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Hogy írnánk konkrét szöveget a Te fiadról?
2011. nov. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

nem kell az én fiamról konkrétan, de általánosságban egyformák a gyerekek....

gondoltam átírom a szöveget, de fogalmam sincs a szövegről, így átírni sem tudom.Ezért kértem a segítséget

2011. nov. 28. 14:21
 6/19 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de ennyire nem vagy kreatív vagy ennyire lusta vagy ? :)

Ennél csak az a kérdés volt viccesebb, hogy násznagy beszédet írjanak a fórumozók. Az első két válasz alapján nehogy már ne tudj pár értelmes mondatot összerakni a saját gyerekedről.

2011. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget. ha nem akarsz segíteni, akkor lépj tovább a kérdésen..
2011. nov. 28. 14:24
 8/19 anonim ***** válasza:
Kaptál ötleteket. A segítség nem azt jelenti, hogy helyetted mások oldják meg.
2011. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szegény gyerek, már az első osztályos házi feladataiban sem fogsz tudni segíteni.

Írok azért egy szöveget:

Kedves Andriska! Te egy nagyon ügyes kisfiú vagy, szépen elpakolod a játékaidat esténként, és mindig megeszed az ebédet a bölcsiben. Nagyon ügyesen biciklizel. Örülök, hogy hangosan köszönsz a szomszédoknak. Arra figyelj mindig, hogy csak papírra rajzolsz filctollal, a falra nem szabad!


Ennyi. Ezt így be is adhatod. Aztán ne csodálkozz ha kiröhögnek,mert a gyerekedre ezekből nyilván semmi se igaz.

2011. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


eh, még a kérdést is úgy másolta :D nemtom jó lesz-e a link...

2011. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!