Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normálisak az ilyen szülők?

Normálisak az ilyen szülők?

Figyelt kérdés
Angolon nálunk suliban szóbakerült,hogy mikor lehet nevet változtatni.Egy csoporttársam azt mondta,hogy az utcájukban egy gyereket Lakatos Eminemnek hívnak.
2012. nov. 24. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

:) cigánytól ne várj nagy csodát. Felénk rendszeresen az éppen aktuális sorozat karaktereiről nevezik el a gyereket. Tod, Paula és Paulina, Rikárdó stb.

Nekem csak az a fura h az Eminem be van jegyezve Mo.-on!??

2012. nov. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
nem kell, hogy bejegyezve legyen, mivel kisebbség, olyan nevet ad a gyerekének, amilyet csak akar. Nálam a Lakatos Marlonbrando a favorit:)
2012. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaaaaaaj jajaja =DDD haha tipikuus
2012. nov. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a Kedves Első írja... Nálunk is vannak Fernandák, Eszmeraldák, Rikárdók, Esztebánok bőven....
2012. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Anno a helyi újságban olvastuk, hogy örömmel tudatják minden kedves rokonnal, baráttal és családtaggal, hogy megszületett Kolompár Herkules - 2770 grammal és 45 centivel.

A mellkasunkon folyt a könnyünk a röhögéstől. :D

2012. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
:DDDD ezen besírtam én is utolsó:DDD
2012. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
cigánytól mit vársz? egyébként mindenféle nevet tudtommal kisebbség is csak akkor adhat, ha valami hivatalos igazolást hoz a kisebbségi önkormányzattól, hogy náluk ez bevett név, de ugye a kisebbségi önkormányzatukban is ők ülnek, szóval mit lehet várni tőlük...
2012. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!