Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek a dolgok normálisak már...

Ezek a dolgok normálisak már ilyenkor? Vagy hamarabb szülök? (bővebben lent) 37+3hetes km

Figyelt kérdés
Mostmár napok óta elég sokat jósolgatok meg keményedek.Főleg este meg éjjel.De fáj rendesen nemtudok megmozdulni sem és lever a víz.Közben mocog a Picúr is.Most pár napja több folyásom is van.És a hüvelyem olyan mintha sokat szexeltem volna.Érzékeny vagy nemtudom.A melleim is fájnak mostanában.Az Nst-n minden ok.Másfél hete volt a cervixem 2000.Szerintetek?Előre is köszi a válaszokat.Jan 13ra vagyok kiírva.Ja és nagyon szokott nyomni ott lent ha sétálok.
2010. dec. 26. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
körülbelül van még 1-2-heted lehet hátra és tested készül szülésre felkészit téged.ez természetes
2010. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindig azt éreztem hogy nagyon kellene nagy wc-nem,de nem bírtam
2010. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia sorstárs. Én jan. 16-ra vagyok kiírva. Ugyanezek a tüneteim. Szerintem nem sok van már hátra (nekünk). :) Tegnap óta az arcom is kezd puffadni, illetve a bokám kb. két hete vizesedik. Minden nehézkes, a mozdulatok, a le-felállás, felülés és szúrkál odalent, de az én babám is még nagyon aktív. Nem tudom meddig húzzuk még, de kitartás neked. Hol fogsz szülni???
2010. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Először is köszönöm a válaszokat és bocsi hogy csak most reagálok de nem volt jó a gép.Hát nemtudom meddig húzom még de már tényleg egyre nehezebb.Nekem is elég aktív a babóm.Hát...nemtudom.Ja én Mosonmagyaróváron fogok szülni.És te?Na meg ez az éjjeli nem alvás...komolyan mondom lehet hogy hülyének néztek de már várom a fájásokat...:)
2010. dec. 28. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 38.héten volt programozott császárom, előtte szinte ugyanezeket éreztem, azt hittem, még a császárig sem húzom ki. Én is Óváron szültem amúgy, bár az én kislányom már fél éves. A legjobbakat kívánom nektek! Szió!
2010. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poci-maci ***** válasza:

Szia én is jan 13-ra vagyok kiírva nekem is ezek a tüneteim vannak de én 1 héttel előrébb vagyok (38+4 hetes) nekem császárom lesz és már nagyon várom h beinduljon mert már nem nagyon bírom így főleg h még mellette ott van 19hós kisfiam is!

Kitartás nektek is meg persze mindenkinek aki kb ilyentájt van kiírva! :)

2010. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Budapesten fogok szülni II. Női Klinikán, ahol a kisfiamat is, aki 28 hónapos (császárral). Remélem most sikerül simán megszülni...bár nagy a kockázati tényező, de azért megpróbáljuk, ezért már nagyon várom, hog jöjjenek a fájások. Jan. 16. messze van, de mégis olyan kevésnek tűnik...Sok sikert mindenkinek és kitartás kismamák.
2010. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!