Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak az ilyen szülők?...

Normálisak az ilyen szülők? Ráadásul az anya diplomás nő.

Figyelt kérdés

Egy lánnyal 12 évig voltunk legjobb barátnők,de egy kb féléve megromlott a viszonyunk,mivel a barátnőm sokat hazudott,semmibe nézet,majd összejött egy hungarista sráccal,aki szlovák ellenességre buzdíotta,és még sorolhatnám.Én már lezártnak tekintem ezt a barátságot,mivel én próbáltam vele megbeszélni a dolgokat,de ő nem akart beszélgetni.Szüleivel találkoztam minap,és kiderült,hogy a lány nem mond el otthon semmit,csak engem szidott egy ideig, a lány eléggé zárkózott,nem beszél senkivel,szülei azt akarják,h beszéljükl meg a dolgokat,úgy,hogy ők is ott lesznek,de szerintem ez gáz kissé,mivel már túl vagyunk rég a húszon,szülöknek meg semmi közük sincs szerintem ahhoz,hogy én kivel barátkozok,most ők azt akarják,h legyünk újból barátnők,mert a lányuknak nincs senkije se...

de megmondtam,h én ezt már lezártnak tartom,nincs mit megbeszélni,hazug emberekre nem vagyok kíváncsi,engem ő többször nem fog kihasználni

de a szülők akkor is hozzák a lányukat,h beszéljük meg a dolgokat...olyan gyerekes ez az egész


2012. júl. 8. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
szerintem normális...látják hogy a lányuk lecsuszott nincsenek barátai, ti régen nagyon jóba voltatok és probálnak titeket ujra összehozni hogy talán tudsz hatni a lányra mint a barátnője...
2012. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha hozzák? nem beszélsz vele és kész, majd megunják. Amúgy érthető, a saját lányukért aggódnak, csak rosszul teszik.
2012. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a lány alapból ilyen,hogy nem barátkozik senkivel,a hungaristát a myvip randin szedte össze
2012. júl. 8. 13:52
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Én is kerültem hasonló helyzetbe, egyetem miatt nagyon szétszéledtünk, aztán mikor összefutottam a lány anyjával nem erőltette a találkozás dolgot, csak elhordott mindennek. Nem kell kertelni, ezt így mond el nekik ahogy van, nem vagy gyerek, pláne nem az ő gyerekük, nem erőszakolhatnak rád semmit. Nem mellesleg ha tényleg nem akarod tovább tartani a kapcsolatot akkor már olyan mindegy mit gondolnak rólad.
2012. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"de a szülők akkor is hozzák a lányukat,h beszéljük meg a dolgokat"


Már hogy, kézenfogva jönnek együtt és becsöngetnek hozzád? :) Szerintem mondd meg nekik erélyesen, emelt hangon, hogy nem akarod többet látni!

2012. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ige,pontosan igy,ahogy az utolsó leírta,a lánynak azt mondják,hogy a fővárosba mennek,közbe meg hozzánk jönnek,mert másképp a lányuk nem jönne el
2012. júl. 8. 13:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez már kicsit durva... Szerintem írj szépen egy levelet(postait, sokkal személyesebb az e-mailnél) a szülinek, hogy megérted az aggodalmuk a lányuk miatt, de tiszteletben kell tartaniuk a döntésetek. Ha semmi sem segít esetleg utána lehetne nézni, hogy jogilag kezdhettek-e ezzel valamit, mert szerintem ez már simán zaklatás.
2012. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen,ez már kezd elmenni zaklatásba,mert akárhányszor találkozni fogok velük,nyakamaon lesznek
2012. júl. 8. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Legalább harmadszor olvasom már ezt a kérdést az elmúlt 1 hétben... Minek ennyiszer feltenni??
2012. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd a szüleidet,hogy beszéljenek az ő szüleivel,hogy kopjanak már le a faßba.Ne ők akarják elrendezni a lányuk magánéletét,főleg úgy nem,hogy a másik nem vevő rá.
2012. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!