Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenki így van vele? Az a...

Mindenki így van vele? Az a problémám, hogy 2 hónapja szültem és egyáltalán nem kívánom a szexet! Van már két nagyobb gyerekem (9,11) velük nem volt ilyen gondom.

Figyelt kérdés
Oly annyira, hogy a párom már sokszor veszekedett ez miatt velem. Nem tudom megértetni vele sehogy sem hogy nem kell és kész! Undorodom az egésztől még a gondolatától is! De mindig azzal érvel hogy értsem meg az ő szükségleteit is. Ő meg azt nem érti hogy én miért hozzak ilyen áldozatot érte. Kérlek segítsetek rajtam! a válaszokat köszönöm!

2012. nov. 24. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerencséd van, hogy az első kettő gyerek után nem volt ilyen gondod.

nekem csak egy lányom van, de mióta megszületett, legszívesebben kihagynám a szexet az életemből. Szülés után több hónap eltelt mire egyáltalán képes voltam arra, hogy élvezzem, és nem csak muszáj legyen. De a mai napig nem létszükségletem, és emiatt utálom is magam. Csak éppen nem jön az ihlet általában. Ez van. Próbálok változtatni, és sokat beszélek a férjemmel arról, hogy mit érzek. Szerencsére jól kezeli. Sajnálom, hogy nálatok veszekedés lesz belőle. Pedig 2 hónap után még illene türelmesnek lennie. Beszélgessetek sokat erről!

2012. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerinted ő nem hoz érted áldozatot, ha te nem elégíted ki?

Menj el egy családi tanácsadóhoz, mert ez nem normális dolog. A házasságod mehet rá, és a gyerekeid élete.

2012. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, habár még mindig nem tudom miért van és meddig fog tartani. a tanácsadót megfogadom és mégegyszer köszönöm!
2012. nov. 24. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Szoptatsz egyébként?

Csak mert amíg 3 óránként szoptattam, és nem indult be újra a ciklusom, addig én se nagyon kívántam a szexet, pedig az utolsó 3 hónapban el voltunk tiltva...

De miután először megjött, mintha kicseréltek volna. A pici miatt mondjuk kevesebbszer adódik úgy az alkalom, mint előtte, de kívánni kívánom a férjem nagy örömére :)


Úgyhogy lehet Neked is változik még...

2012. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A férjednek most kicsit félre kell tenni az önzését és a "szükségleteit".

Valószínűleg a hormonok okozzák, és ez teljesen természetes, főleg ha szoptatsz. 2 hónap tényleg semmi. Ha szerencséd van, pár héten belül normalizálódik a helyzet, ha nincs szerencséd, még eltart néhány hónapig. Szerintem nem kell emiatt tanácsadóhoz menned, mivel ez teljesen normális jelenség és majd magától elmúlik. A férjednek pedig meg kell értenie, hogy ez az időszak most nem a szexről szól. Gondolom ő sem szeretné, ha csak a kedvéért mennél bele a dologba, miközben igazából semmi kedved hozzá. Egyébként ha ez az állapot elmúlik, utána sem lesz olyan mint régen, mert a baba miatt el kell felejteni a spontán akciókat egy ideig. Ezzel jár a gyerekvállalás.

Nekem az a véleményem, hogy ha egy férfi ezt nem hajlandó felfogni és megérteni, és csak emiatt elhagy, vagy megcsal, azért nem kár, menjen csak. Bár jobb az ilyesmit előre megbeszélni.

2012. nov. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!