Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma kaptam meg a gyermekvédelmi...

Ma kaptam meg a gyermekvédelmi Erzsébet utalványt. Mit értenek az alatt, hogy fogyasztásra kész élelmiszer?

Figyelt kérdés
Tartós élelmiszert, felvágottat, tejterméket, tehát általános bevásárlás alá eső élelmiszereket nem is lehet venni? Ruhára most egyáltalán nincs szükségünk, tanszerre sem, mert csak ovisaim és kisebbek vannak. Tud valaki segíteni?
2012. nov. 27. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Pl. felvágott,péksüti,stb.


Ezt mire lehet kapni?

2012. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Sparban pl ki van írva, hogy bármit vehetsz rajta, ami ehető/iható (kivéve alkohol). A lényeg, hogy ne legyen pl tisztítószer, ruha stb, hanem ami tényleg élelmiszer.
2012. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ma vásároltam vele a sparban. Vettem rajta tejet , gyümölcsöt , szaloncukrot , ásványvizet , margarint, azt mondták , hogy minden élelmiszert lehet venni rajta.
2012. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 27. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!