Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekvédelmis Erzsébet...

Gyermekvédelmis Erzsébet utalvánnyal pontosan mit lehet venni (élelmiszer)?

Figyelt kérdés

Elvileg ma hozta a postás, csak nem voltam itthon, holnap megyek érte, aztán szeretnék bevásárolni. Készpénzem már nagyon nincs, szóval az nem opció, hogy amit ezzel nem tudok kifizetni, azt fizessem ki kp-ban.

Viszont az nagyon megzavart, hogy "fogyasztásra kész élelmiszer", mert hát az elvileg ugye azt jelenti, hogy további feldolgozást nem igényel. De most akkor ez azt jelentené, hogy kenyér, felvágott, friss gyümölcs meg zöldség?

Mert nekem azért kellenének ilyenek is, mint mondjuk mirelit borsó, tojás, fűszerpaprika, nyers hús, leveskocka. Ezeket lehet?



2012. nov. 28. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindent
2012. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem tényleg így van, elég gáz lenne a pénztártól visszafordulni.
2012. nov. 28. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó tudni, hogy nem vehetek rajta mosószert, öblítőt, köszi, hogy megszabják mire költsem.

Nem dobnám a pénzt nyerőgépbe, és a kocsmába se vinném, de szívesen költöttem volna csizmára az összeget, mármint a gyereknek. Tök jó, hogy mi szívjuk meg mások miatt...

arról nem is beszélve, hogy mindent a teszeszen veszek, de utalvánnyal ott nem tudok fizetni

2012. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindent lehet venni amiből élelmiszer készíthető. Alkohol, cigaretta, wc papír, papír törlő, zsebkendő ilyesmiket nem lehet venni belőle. Ezeket amiket te felsoroltál biztos, hogy vehetsz.
2012. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, most voltam vásárolni, és mindent tudtam venni, amit akartam :)
2012. nov. 29. 11:31
 7/7 anonim válasza:
100%
Itt ülök és teljesen leblokoltam. Oké, örülök,hogy van ez a z 5800.- (hogy ezt hogyan számolták ki?) de nem vásárolhatsz vele. nem, mert nekem ez szégyen, de enni kell,ha ki kellene pótolni, mert nincs egy vasam se, Vártam ezt a fránya utalványt, gondoltam most veszek virslit, sajtot stb,. kizárólag élelmiszert, de mi van ha azt mondják nem tudnak visszaadni és mi van, ha több , és nem tudok pénzt adni. ..Teljesen leblokkoltam.
2015. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!